Přejít na obsah

Pomoc s identifikací PRIMEK


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
Před hodinou, Jan_Jan_2006 napsal:

Takže, co k tomuto modelu říká PrimBible (kniha Ing. Libora Hovorky - Hodinky Prim 1954/1994):

typové označení 66 344 3 (calibr 66), rok vzniku 1977, rozměry pouzdra si změříš sám 😉

Číselné typové označení bohatě stačí díky moc 🙃 zkusím přihodit časem ještě nějaké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, orol napsal:

Né že bych si to šel ověřovat, ale jsem si skoro jistý, že Prim Bible neříka "calibr".

;)

 

Kalibr v PrimBibli uveden je. Vychází z typového označení hodinek. V tomto případě 66 344 3.

Netuším, jak je Johny65 gramotný v hodinářské terminologii, proto jsem do závorky uvedl "polopatisticky" tuto informaci ke kalibru. 🧐

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Harwey napsal:

Kniha to bude určitě pěkná, ale nevím jestli úplně pro mě 😃 sbírám různé věci, ale Primky zrovna ne, pár se jich ke mě dostalo, tak mě spíš zajímá, jaký to jsou typy. To mě spíš zajímají knihy s větším rozsahem než jsou jen Primky, ale třeba časem dospěju i k téhle knize 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Jan_Jan_2006 napsal:

Kalibr v PrimBibli uveden je. Vychází z typového označení hodinek. V tomto případě 66 344 3.

Netuším, jak je Johny65 gramotný v hodinářské terminologii, proto jsem do závorky uvedl "polopatisticky" tuto informaci ke kalibru. 🧐

Mě stačilo bohatě to typový označení, ale i tak děkuji, to že se prvním dvojčíslím označuje kalibr jsem ani netušil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Jan_Jan_2006 napsal:

Kalibr v PrimBibli uveden je. Vychází z typového označení hodinek. V tomto případě 66 344 3.

Netuším, jak je Johny65 gramotný v hodinářské terminologii, proto jsem do závorky uvedl "polopatisticky" tuto informaci ke kalibru. 🧐

Vidíš, jak pěkně Ti to jde - Kalibru rozumím. 

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...