Přejít na obsah

Nejhezčí hodinky


Quido Morava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Najkrajšie/tie na ktorých nenachádzam žiadnu dizajnovú chybu.

Stevo, takto vypadají krásně, já Ti ale sem hodím dnešní, čerstvé fotky EDC Dayton v porovnání s keramickými, mladšími sestřičkami, těch (EDC) tady moc nebude, jestli vůbec něaké :D. To je výsledek 5 letého každodenního nošení. A to Daytonu respektuji, jako grál R. Kdybys měl zájem o více detailních fotek, ať to tady neplevelím ojetými Daytonami, tak stačí napsat SZ. Tito mohykáni ovšem nikdy do prodeje nepůjdou.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nejhezčí hodinky" je hodně subjektivní téma a těžko nějaké vybrat. Kdyby ale téma znělo třeba "Hodinky s nejlepším designem", vybral bych tyhle.

Pokaždé, když někde vidím Junghans s bauhaus designem, řeknu si: "To se mi líbí". Podle mě je to design, který se neomrzí.  :smile_anim:

 

post-4289-0-21942500-1573042701_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadhera. :)

No jo, jedny Rolby by se neměly bát ani futer :D ... ale byť jsou v rodině, tak můj šálek to není.

 

A abych se držel tématu, tak za mě takto:

 

1. Breitling Chronomat Blue-eye-black/blue

2. Glashütte PanoMaticLunar/Panoreserve

 

Obě fotky z netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne asi tohle. Znám to jen z internetu.

Reverso bez enamelu jsem viděl a jsou to podle mne nejvíc nadčasové hodinky.

Ciferník asi bílý.

Súhlasím, Reverso sú za mňa ultimátne oblekovky, s ktorými môže človek aj zostárnuť.

 

Inak je to dosť náročný task, uchvátili ma mnohé, no ak by som si mal vybrať, asi by to boli tieto Rainbow Yacht Mastre:

 

328160dc299d7ad598b87fbb8f4a979b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že se tu objevily Datography (nádhera) mi došlo, že lze vkládat i HH a ne jen běžný kousky pro smrtelníky. Takže s dovolením přenáším svůj hlas z moonů na tyhle Jaeger LeCoultre...

 

post-30813-0-66270900-1573108658_thumb.jpg

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/124780-sihh-2019-grande-tradition/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tomto tématu je krásně vidět, jak má každý jiný vkus. Já bych některé z nich z čistě osobního hlediska označil za ohyzdné, ale někomu se líbí, stejně tak naopak. V tom tkví krása hodinek, žádná možnost není ta 100% správná, nebo špatná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...