Přejít na obsah

Předvánoční flame volume 22


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já se omlouvám, hledal jsem Východniarsko na mapě a nič. To je ten kanton s Bardejovem a Košicema? Tam podle mě hodinky ještě nenosí. Huhu4d a další členové jsou beztak pražáci nebo blaváci, co v zájmu zachování soukromí předstírají život mimo civilizaci a snaží se hútorit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se omlouvám, hledal jsem Východniarsko na mapě a nič. To je ten kanton s Bardejovem a Košicema? Tam podle mě hodinky ještě nenosí. Huhu4d a další členové jsou beztak pražáci nebo blaváci, co v zájmu zachování soukromí předstírají život mimo civilizaci a snaží se hútorit...

Ale hovno blavaci a prazaci...na slovensku je väcsina ludi vychodniarov, bez ohladu na to, v ktorej casti krajiny ziju   :punk: a naviac, blavaci neznasaju, ak ich niekto oznaci za blavakov a nie bratislavcanov, opytaj sa Instanta, ale to riskujes zaradenie do kategorie...ved vies ktorej :-)

 

huhu4d je vychodniar, ja som vychodniar....a naviac, u nas je velmi silna zakladna bunka...holt ved onedlho sa chystame na borovicku   :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, mas rozsahly jazykovy vedomosti, hardslimere, zavidim! Takze jestli tomu spravne rozumim, "pracuje" je po slovensky "robi" a východniarsky "rozbi"?

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si stejne myslim, ze vsichni tu jste pozeri a nosite jen predrazeny hodinky, nemate ani tucha, co je elegance a rozumna value for the money. s timhle kouskem vas vsechny utru jak suchou nudli. Ale protoze jsem fer kluk, tak tomu, kdo vyse uvedene uprimne uzna, daruji tento skvelej kousek, nepojistena posta na me. Jedinou podminkou je, ze sem pak da wristshot s pochvalnou odou na tento skvely kousek. PS. jen pro statecny gentlemany. houwgh. na poradnik kaslu, stasneho majitele vyberu, dle vlastniho uvazeni.

99275a88b5403a61028bd68937680168.jpg

7edef36385826f69119067effa9751bd.jpg

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, tak me napadlo, kdyz je toto vlakno free, zeptat se, jestli byste nekdo nemel tip na nejaky pekny repliky Subu.

 

Samozrejme zadny plecky, ale jen ty tzv. AAA kopie, s Etou. Zadnej krap, to je jasny. Origo mi prijdou na obycejny ocelovy toolwatche nesmyslne drahy, navic si nechci pripadat jako idiot, co da za novy hodinky 100 litru.

 

Kvalitativne by stacilo neco jako Invicta, ta je podle me s Rolexem celkem srovnatelna, akorat tedy 1:1 repliku, tj. vcetne napisu.

 

Mel byste nekdo tip?

A nebo myslite, ze bych mel jit spis do Pateku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš si dát bacha, aby to byla AAA replika.

Občas se prodávají AA jako AAA, ale to poznáš. Tam třeba bejvá napsáno "Certifeid Chronometer" a podobně. Na holky to zabírá dobře, ale tady bys byl za trapáka. Takže trochu došetři, vrať prázdný flašky - a trochu se rozmazluj. Těch pár korun navíc za AAA repliku se opravdu vyplatí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hovno blavaci a prazaci...na slovensku je väcsina ludi vychodniarov, bez ohladu na to, v ktorej casti krajiny ziju   :punk: a naviac, blavaci neznasaju, ak ich niekto oznaci za blavakov a nie bratislavcanov, opytaj sa Instanta, ale to riskujes zaradenie do kategorie...ved vies ktorej :-)

 

huhu4d je vychodniar, ja som vychodniar....a naviac, u nas je velmi silna zakladna bunka...holt ved onedlho sa chystame na borovicku   :cheers:

 

nic neriskuje, uz tam davno je. sak ked vsetci kua, tak vsetci. nebude tu nikto trhat partu

 

okrem toho ty ani huhu neste vychodnari, vy ste Kosicania.. ci slachta uz tiez straca moresy? doba je zla kuafix :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, tak me napadlo, kdyz je toto vlakno free, zeptat se, jestli byste nekdo nemel tip na nejaky pekny repliky Subu.

 

Samozrejme zadny plecky, ale jen ty tzv. AAA kopie, s Etou. Zadnej krap, to je jasny. Origo mi prijdou na obycejny ocelovy toolwatche nesmyslne drahy, navic si nechci pripadat jako idiot, co da za novy hodinky 100 litru.

 

Kvalitativne by stacilo neco jako Invicta, ta je podle me s Rolexem celkem srovnatelna, akorat tedy 1:1 repliku, tj. vcetne napisu.

 

Mel byste nekdo tip?

A nebo myslite, ze bych mel jit spis do Pateku?

na repliku se vykasli, beztak ji tu urcite maji vsichni, co ty ?Suby? nosi (neverim, ze nekdo tady za to ty prachy muze utratit).

Nebud srab a vysmej se Bertovi a poflusej mu jeho sbirku Orliku a poslu ti ty moje fesandy, jsou zarucene original a na nic si nehrajou. kdepak Suby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...