Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Panove, ja vas obdivuju, tohle bych na ruku nedal. model je dobrej, v cerny, na gume. Ale tohle je jak pro vexlaky z osumdesatek nebo reditele kolotocu. Je to hnus a to myslim vazne i nevazne

Já to beru jako srandu... za normálních okolnosti bych si to nevzal a nekoupil ale jinak mas pravdu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 6. 2020 v 6:24, Ondra napsal:

Panove, ja vas obdivuju, tohle bych na ruku nedal. model je dobrej, v cerny, na gume. Ale tohle je jak pro vexlaky z osumdesatek nebo reditele kolotocu. Je to hnus a to myslim vazne i nevazne 😎

Jenže v tom je právě to kouzlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 8 hodinami, 969 napsal:

Nechtěl bys, pebe možná vyfotit i ten bicykl? Úžasnej stroj a úžasná žena - sportovkyně. Jenom, co jsem tak letmo viděl při předání... Respekt. 🙂  

To určitě udělám, ale to sem úplně nepatří ^_^

Abych to uvedl, před předáním jsme byli s manželkou vyzvednout její kolo a tak tam stálo opřené než došlo k předávce. Honza obdivoval kolo a konverzoval se ženou, já koukal na Bulovy a jejich balení a tak nějak jsme se o hodinkách moc nebavili. Nejvíc se asi bavila žena :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsou u me. Jeste jednou dikes Pebemu, ze se se mnou prohodil a dnes mi je predal. Jen skoda, ze nebylo trochu vic casu na pokec. Jinak hodinky me prijemne prekvapily. Tahle zlata verze je samozrejne divocina, nicmene na ruce sedi prekvapive dobre, dokonce bych rekl, ze aspon na mym hubenym zapesti uplne perfektne. Takze v tom civilnejsim provedeni bych si je asi i dokazal predstavit na bezny, byt prilezitostny, noseni. 

IMG_20200715_2046390~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcera mela narozky, tak jsme to sladili do zlata 😉. Jinak hodinky jsou fakt perfektne pohodlny. Zobrazeni casu je samozrejme velmi sverazny, nicmene to mackani cudliku je objektivne vopruz. Nakonec ne vzdy ma clovek druhou ruku volnou, aby to mohl zmacnout. Kdyby tam bylo neco jako osvetleni na geckach, ktery se samo rozsviti, kdyz naklopis ruku, byl by to skusnej progres. Jo a na primym slunci je videt uplny kulovy. Pres tyhle vyhrady je ten tejden co je mam poctive nosim. Prekvapive je zatim nikdo nijak nekomentoval. 

IMG-20200722-WA0006.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jeste jedna rozluckova, prvni tyden jsem je v pohode nosil, pricemz pozornost fakt vyvolaly pouze jednou. Pak dorazily nove vlastni hodinky a Bulovy se uz na ruku nedostaly. Jak jsem nakousl vyse, ve stribrny ci cerny verzi bych se je ve staji klidne dokazal predstavit, ale pouze za podminky nejakyho sofistikovanejsiho rozsveceni displeje. Dalsi minus je fakt, ze na slunci neni videt zhola nic. Jo a zejmena pro dalsi ucastniny doporucuju sponu peclive docvaknout, parkrat se mi na ruce otevrela.

V kazdym pripade diky za moznost je vyzkouset. 

 

Bulova.jpg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzují přijetí, díky hodinkám jsem se poprvé podíval do Přelouče a taky díky Markovi za flexibilitu při předání

Jsem rád že předcházející majitel je stejný hubeňour a nemusím šahat na tah

První dojem co jsem z nich měl je, že jsou strašně lehký, další dojmy až je trochu ponosím

90d5edae9973c29153c35ee671fcacbc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...