Přejít na obsah

Chronografy +- 2000?


Doporučené příspěvky

No výborne, na Hamiltony som trocha zabudol a to som na ne dlho slintal (mal som panda mániu). Longinesy som si dokonca skúšal na letisku vo Viedni, na moju malú ruku mali lug to lug len tak tak....

 

Pekne ma zamotávate, veľmi dobre :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ako tak pozerám tak Hanharty vedú :)

 

Ergo Moony, áno, stále sa v mysli k nim vraciam, ale keď som ich naposledy skúšal tak mi nejako nesedeli na ruke... možno by to chcelo skúsiť znova....

Upraveno uživatelem McLenin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Došetři na Moony - stejně u nich skončíš :-). Daytony jsou mimo realitu a chrona s lepším příběhem těžko pohledat. Jak píše Lukyn - buď hodit hned na řemen nebo někde vyšmelit starý tah - mimochodem mám pocit, že jeden je v prodejní sekci.

 

Pro inspiraci koukni, co jsem o nich nesmolil ve svém fotovlákně :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moony jsou super volba, ale preci jen 42mm a lug to lug lehce pod 50mm uz muze byt problem, pokud ma fakt malou ruku. Pravda je ta, ze Hanhart ma taky relativne dlouhe nozky i kdyz je 40mm. Navic v tom valcovem pouzdru uz muzou vypadat vyssi. To stejne ty Hamilton postovane vyse. Moony a obecne Speedmastery jsou v tomhle fajn udelane. Papirova vyska je taky velka, ale rozdeleni dynka, pouzdra a lunety je opticky zestihluje.

 

Ty Sinn of felthraga taky super volba.

 

No nemas to lehky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne páni, už už som bol za Hanharty a teraz ste mi vrazili starý crush na moony priamo do čela :D

No nič, vyzerá to tak, že došetrím na moony, ak moja vôľa oslabne tak vezmem Hanharty.

 

Ak vás ešte náhodou niečo napadne kľudne to sem prosím prihoďte.

 

(Utekám do poličky po Moonwatch Only...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...