Přejít na obsah

PRIM Revoluce L.E.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nevím proč se to jmenuje revoluce, ale když nebudu řešit název tak jsou to podle mě pěkné oblekovky :)

žeby revoluce znamenala, že odteď budou dělat pěknější hodinky?

 

vytknout jim lze snad jen to, že s tímhle přišel czapek už vloni.

prague18.jpg

Upraveno uživatelem Anela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím proč se to jmenuje revoluce, protože jsou to podle mě pěkné oblekovky :)

žeby revoluce znamenala, že odteď budou dělat pěknější hodinky?

 

vytknout jim lze snad jen to, že s tímhle přišel czapek už vloni.

prague18.jpg

Pěkné oblekovky je trochu silný výraz, ale jinak souhlas. Vypadají spíš jako hodinky k oslavě české státnosti než k oslavě Dne boje za svobodu a demokracii, přeci jen, je to spíš studentský svátek, takže bych čekal něco odvážnějšího, revolucnejsiho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Misto lva dat datum (17.11.1989), mohlo to byt na prvni dobrou jasny. Takhle je treba tu revoluci vysvetlovat. Pocet 30? 17 je malo, 11 jeste min, na 89 si neverime...

Jinak hodinky pekny a lipovy list fajn. Ale s revoluci je spojuje jen cena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi významnými letopočty na dýnku poněkud trapně chybí rok 1939 - to na marketingovém v Eltonu sedí takoví diletanti a nebo němčouři?  :thumbsdown_anim:

Tipuju že se těch 30 kousků rozdá mezi úředníky a politiky, takže asi nemá cenu pitvat jestli jsou na vteřinovce piky nebo herce - ale se vší úctou ke jmenovanému, pro většinu zúčastněných 17. listopad 1989 o osobě Havla a ex-post implementované legendě o "pravdě a lásce" fakt nebyl...  :sad01_anim:

A030120_TON_SYMB1_V.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slíbil jsem si, že se k dyzajnu nových primek nebudu vyjadřovat, dokud neudělají něco fakt pěknýho, a dodržím to i teď.

 

Mám ale na zdejší znalce otázku ke strojku:

- tušíte, proč má část modřených šroubků modřenou i drážku a část ne? V tom bude nějakej rafinovanej záměr určitě.

 

- co znamená ten znak na můstku setrvačky? Zdálky to vypadá jako patekovská pečeť, zblízka vidím čtyři fakáče. Jako že první fakáč od designérů, druhej od výroby, třetí od výstupní kontroly a čtvrtej od servisu ? :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znaku v eltonu rikaj piktogram, ma to symbolizovat novoměstske oblouky. Taky mi to pripomina fakáče.

 

To ze sroubky nemaji modrou drážku je obvykle dany technologií, hlavicka sroubku se zahriva na pozadovanou teplotu a pak se to namaci v oleji. Drazku nezahrejes na stejnou teplotu jako hlavicku a proto nezmodra. Sroubky s modrou drazkou jsou obvykle lakovany, je to levnejsi. Nebo je jeste moznost ze je idiot grafik a tomu se svitici drazky nelibi a dobarvi je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu, pak by ale bylo lepší, aby byl idiotem konzistentním, a dobarvil všechny.

 

Jenom ještě doplním: Je-li u šroubku drážka stříbrná, jedná se s největší pravděpodobností o modření chemické, za použití alkalické soli, nikoli tepelné za použití olejové lázně. To, že se šroubek neprohřeje rovnoměrně je IMHO vzhledem k materiálu z něhož je vyroben, nepravděpodobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...