Jump to content

Recommended Posts

Uz to nejde editovat a zjistuju ze se zamotavam. Kdysi jsem zkousel tepelne modrit sroubky, nejaky jsem i nechaval modrit u dalsich hodinaru a zadny nemely modrou drazku. Diky tomu se domnivam, ze ani tepelne se modra drazka na sroubku neda dobre udelat. Ale treba se pletu.

Jinak mne se tahle limitka i libi a verim ze se najde 30 lidi, kteri si ji normalne koupi.

• Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U tepelnýho modření je problém fakt v tom poniklování. Drážka šroubu by se musela okartáčovat nebo chemicky zbavit niklu před modřením stejně pečlivě jako zbytek hlavičky, nebo nově proříznout.

Samotný prohřátí materiálu je vzhledem k velikosti šroubků a vzhledem k dírkovanýmu držáku (na kterým se obvykle modří a kterej rozvádí teplo) vcelku rovnoměrný. Samozřejmě když to člověk bude amatérsky žíhat nebo dělat jinak podomácku, bude mít každej šroubek jinej odstín.

Díky za odpovědi, ten piktogram s novoměstskými oblouk jsem neznal.

Asi tady může málokdo tvrdit, že jsou vyloženě hnusné.

Jsou fajn, ale na těch oblekovkách není moc co zkazit.

Jde opět o to, jestli jsou dostatečný fajn za 89k.

Já bych osobně radši asi pořizuji Tudory nebo GS. 

Stejně jsou rozdané, třeba za pár let je uvidíme na webu toho youtubera jako raritu za 200k

Já se z vás po.... : piky na vteřinovce, fakáče v emblému, holé (ruce) lví tlapy + dva vocasy na rudym štítu, viva le revolution!  a konzistentní idioti   :D :D :D. To už i funny complicated footshopky jsou takový "nudnější" :D :D   Tady není co dodat. Snad jen to, že řemínek by měl být sametový.

Edited by cigi
  • 4 weeks later...