Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

Chycena zada jsou previt, ale jak jinak bych nasel cas zacit/naucit/pricichmout k 3D modelovani 🙂

Mnohokrat pred tim jsem se pokousel hodit na papir ci do pocitadla svoji predstavu pro me vysnenych hodinek, ale nikdy z toho nic nebylo, protoze nikdy  nenamaloval neco, co by se tomu alespon malinko podobalo.

Az dnes, castecne, zdaleka neni hotovo, ceka me jeste hodne uceni prace s nastrojem i doladovani na ceste k finalnimu kukuci. 

A mozna to i nekdy dokoncim 😄

 

Chtel bych do toho narvat Unitas, takze budou (-li) malinko vetsi.

Jadro, korunka, sroubky budou z nerezu, zbytek bronz, mosaz, med, stribro, zlato, guma, takze patina horem dolem, zadne lestenky. Bez lumi. Maximalne DLC.

 

Neumim jeste, resp. (FreeCAD mi u toho pada) nasadit textury, proto ty rendery maji barvy takove jedovate, ve skutecnosti to budou prirodni leskle, brousene, patinovane nebo cernene (DLC) kovy. Takze by to nemuselo byt tak hnusne 🙂

 

Ma vymyslenou i jiz namalovanou v modelu takovou konstrukcni vifikundaci, ale to si zatim necham pro sebe.

 

Nez to zacnu ak nejak doladovat (rano) a kreslit podklady k vyrobe (DD, coz mi potrva, jestli vubec), zajimal by me vas nazor resp. dojmy z tohoto nastrelu. Mate-li chvilku a chut, hejty take vitany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0062.jpg

0078.jpg

0075.jpg

0077.jpg

0088.jpg

0076.jpg

0086.jpg

0083.jpg

0085.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jj, na ty jsem kdysi samozrejme narazil taky a nepochybne se mi zarezali do pameti, formujic me touhy a predstavy :-)

jako spousta jinych hodinek a designu, az jsem dospel k tomuto, mno, zjevne me RJ oslovily natolik a jsou natolik genialni, ze jinou variantu jiz nevidim

 

co jsem ale vzdy chtel, byla prave moznost jednoduche upravy hodinek dle momentalni nalady, chuti nebo potreby, jeste netusim, zdali je to technicky mozne zvladnou za primerene naklady, ale jako lajk v tom nevidim problem :-D   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, nápad se mi líbí. Nezdaji se mi ale ty ručičky. Oproti zbytku hodinek mi přijdou nepoměrně subtilnejsi. Ty už mas vymyšlené finální nebo je ještě budeš měnit?

 

diky, ten tvar urcite chci zachovat, pres to vlak nejede :-D

urcite bych nerad nejake hromotluky jak u potapek, ale vyzkousim je nejak zmohutnit, ackoliv me to prijde, ze je to OK, i vzhledem k indexum a tloustce lunety, ale kazdopadne diky za tip, urcite si s tim jeste pohraju

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obdivuji nadšení, obdivuji píli a cílevědomost, obdivuji důslednost i čistotu provedení i jasného ducha tvého designu.

 

Kdybych měl říci, co se mi líbí nejvíce, je kruhové sklíčko, tam nemám námitek, a ještě dejme částečně indexy u pozic 1,2,4,5,7,8,10 a 11. Ale osobně bych použil ploché "kalíšky" po okraj naplněné luminiscenční barvou. Jinak jsem konzervativec, milující technické písmo (a technické kreslení a deskriptivu obecně), a jako vrchol designerské odvahy považuji náznak dělených čísel jakoby stříkaných na vojenskou bednu přes šablonu. Ciferník "mrknu a vidím".

 

Takže za mne dobrá práce, o tom žádná, ale kochám se zde víc procesem než že bych něco takového chtěl vlastnit.

Lákalo by mne samozřejmě ztvárnit svou představu. Ale možná by to dopadlo jako auto snů Homera Simpsona ;o)

 

Hodně zdaru a rád to budu pozhorovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...