Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

snad se mi povede vyrobit takove, ktere se nebudu stydet prodat :-D

 

A az z toho udelas byznys tak si asi kedny koupim :)

 

miniupdate:

po velikonocni pauzicce opet makam, v podstate jenom na pripravcich, je to dost pakarna, tri dny jsem ladil jeden, nez se to kakztakz povedlo, ale jinak dobry :-D

 

 

a vymyslel jsem nove logo, necham chvilku ulezet a jestli zustane, tak budu muset zmenit i index 12 na cifru vcetne hodinove rucky, ale dam tomu jeste nejaky cas, myslenka noveho loga je takova, ze je to vlastne to, co jsou hodinky, nebo tak neco ;-)

 

post-41679-0-45803200-1586975072_thumb.png

 

post-41679-0-52308900-1586975384_thumb.png

 

post-41679-0-16222000-1586975620_thumb.png

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

koketuju s novym logem, nechal jsem udelat nove cifry z Ag999 v tomto zneni, vcetne male rucicky ofc, jestli si to sedne, tak upravim i korunku, uvidim, jak to bude nazivo vypadat, tesim se na piskovani a patinaci toho stribra, myslim, ze uz to mam zmaknuty, tak by to mela byt parada

jeste se musim naucit pajet stribro, jako nozicky na cifr, ale to snad nebude problem

 

post-41679-0-49348000-1587148959_thumb.png

 

post-41679-0-95287200-1587149020_thumb.png

 

ta cedulka napravo neni logo, aby i to nekdo zbytecne nepomluvil :-D

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beeman, za prototyp klobúk dole. Aj keď mne sa tie hodinky až tak nepáčia, teda presnejšie nemlaskám nad nimi, no mlaskám nad tvojou prácou a zručnosťou. Super.

K logu - stále je to také trochu rozbité. Všimni si ako ti "pláva" rímska päťka. Vyslovené padá na bok a rovnako vyslovene to ťahá oči. Mne sa páči rytmus XII, tie sklony hrán, tam už to začína mať nejaký tvar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nak se to tu zaseklo... To asi zpusobil ten obrazek vyse. Tak to zkusim napravit.

S logem a treba i nazvem to je vzdycky tak - kdyz ho ma nekdo slavnej a zavedenej, tak to vsichni obdivuji i kdyby to bylo sebedeblbejsi. Treba Volkswagen. Nad debilitou tohohle nazvu se nikdo nepozastavuje a auta lidi kupujou a jeste jsou za machry, ze maj Lidovyvuz Pasat ;-) Nebo z hodinkovy branze IWC...Mezinarodni Hodinkova Spolecnost. Kdyby si nejak takto podobne nekdo nazval hodinky, tak ho tu rozcupujete... ;-)

Me se tohle libi. Ja v tom treba vidim skryte hodinove rucky.
8b89cf426de434229cdb45dff65c4f24.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cte se šívi, alespon tak je to vyslovovano ve vetsine znamych jazyku, ale co ja vim ;-)

jinak moc jsem nepokrocil, spis vubec, koupil jsem stribro na cifry Ag999, s kterym si ale laser neporadil, takze musel jsem se vratit k Ag925 a ted cekam, az mi vykrouhaj cifry a rucky, dale musim udelat podklad pro gravirovani dynka viz vyse, ale nemam ted sanci se k tomu nejak dostat, pac jsem se uvrtal v dalsim projektu :-D

uz tejden samodomo opravuji toto :-)

 

 

IMG_0995.jpg

IMG_0999 - kopie.jpg

IMG_1001.jpg

IMG_1002.jpg

9B7B272E-FC2E-4D27-A08A-F7EF8E13402F.JPG

C0A37E4E-47B4-4C96-9095-79B1968709D6.JPG

IMG_1154.jpg

IMG_1161.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...