Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

bohuzel nemam jeste skla s AR, prave jsem napsal Rudolfovi z ONYXu, jestli by to nahodou nestihl, alespon jedno sklo, no, prinejhorsim bude sklo be AR, ale radeji bych s, kdyz uz to bude fotit profik 😉

no bude to jeste honka, ale stihnu to i kdybych nemel chrapat 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tech borcu bude muset byt vic, jeste xjr1, ktery mi bude hodinky nejenom kompletovat, ale i nanaset lumi, tomu dam ciferniky teprve v pondeli, protoze dalsi borec od laseru mi bude teprve zitra rezat nove cifry, jsem ho ted rano ukecal, dale Onyx (Rudolf), ktery se pokusi do pondeli udelat AR na jedno sklo a priveze mi to v pondeli do Praglu, takze plan je takovej, ze nejspis nejdrive v utery rano se budou hodinky skladat by xjr1 a kdyz vsechno klapne, tak hned poletim pro priseru a pudem fotit.

mne jeste ceka zafinishovat nozky, dofrezovat lunetu, udelat zavity do pouzdra, co odkladam jak to jenom slo, bojim, bojim, jeste vyvrtat bocni diry a tak ozavitovat, zafinishovat bocni uchytky vcetne der, vyrobit korunku, uz jsem dnes zacal, navarit nozky na cifry, aplikovat xiivi a opatinovat, zafinishovat rucicky pred nanasenim lumi a ci ja vim co jeste 🙂

 

 

24E24258-4F71-48CF-909E-9ADFE6711A7B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, beeman napsal:

mne jeste ceka zafinishovat nozky, dofrezovat lunetu, udelat zavity do pouzdra, co odkladam jak to jenom slo, bojim, bojim, jeste vyvrtat bocni diry a tak ozavitovat, zafinishovat bocni uchytky vcetne der, vyrobit korunku, uz jsem dnes zacal, navarit nozky na cifry, aplikovat xiivi a opatinovat, zafinishovat rucicky pred nanasenim lumi a ci ja vim co jeste 🙂

To máte vápno, cement, cihly, tvárnice, překlady, trámy, krovy, latě, tašky, odpad, hřebíky, vruty, šrouby, dráty, dvojlinky, trojlinky, okapy, elektroměr, pojistky... Beemo, to dáš !!!  :flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl to porod, povedla se jedna jedina korunka, ackoliv to bylo dnesnim cilem, myslel jsem, ze dopoledne bude vymalovano

ale tak aspon neco 🙂

vubec jsem nefotil, pac nezdar stridal nezdar, hotova korunka ani vyfotit nejde, nebo je to spis rukama

 

 

 

D85B67B8-CE30-4EAC-A7EB-28DD116DAADF.jpeg

DF95F1DF-60AC-4774-92A0-0D9EA6C91462.jpeg

9EF64B19-D8E6-4D0C-822B-7B6F7299B87E.jpeg

8C242F35-EB93-4EE8-BF7D-B58778737CBF.jpeg

755EC2B1-A539-4F47-9F13-F296FF8A140C.jpeg

3EBEED67-83D4-4B1D-B724-C664ACCD297C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, dalsi bude hezci ;-)
nakonec jsem mel v noci sen, kterej me donutil vstat ve ctyri a predelat cnc program, takze logo je nakonec gravirovano do plisku ze stribra a to je aplikovano do korunky, nazivo je to fakt bombaspica :-)


z eteru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc, vsem, za podporu a slova chvaly 🙂

jestli si to zaslouzim se teprve uvidi 🙂

stribro jsem opatinoval, v cerne je lepe zvyrazneno logo, jeste je moznost nechat jenom cerne logo a zbytek prebrousit, ale to si necham na priste

 

 

 

 

457DAB83-33D3-47C4-918B-3174B1E92BF6.jpeg

5373C324-D5CA-4FE7-A232-2E5E5F287DC3.jpeg

D1B562A0-D9F6-474E-BC18-CB7B35A40D1E.jpeg

B6E7BE5E-87CF-4A4B-B640-CAFE1058A36D.jpeg

4D57B86A-B2E1-451B-A9F0-6F15D85CD81B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro dnesek by stacilo, dvoje rucicky jsem opatinoval na cerno a pohravam si s myslenkou zkombinovat cerny cifr s cernejma rucickama, co si o teto kombinaci myslite?

urcite bude bilej cifr s cernejma a cernej s bilejma

ale mam ted docela sanci, psal mi totiz Rudolf z Onyxu, ze stiha a dokonce mi udela rovnou 2 skla, tak kdyz se zadari, mohl bych do terminu stihnout i hodinky dvoje, jedny s bilym/prirodnim stribrnym cifrem a cernejma ruckama, druhe c cernym/ patinovanym cifrem s ?

 

1D39174B-0056-424B-AE32-D8E7132A54E6.jpeg

A7B072CE-8A35-4D8A-814C-9142CAD1DCA8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta korunka je skvělá.

Pro mě neuvěřitelné, asi jako umělecké tetování prováděné kangem ;o)
Ale jak latiníci praví, Finis coronat opus

(tedy Konec korunuje dílo - míněno Práci hodnotíme podle výsledku, metody mohou býti různé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...