Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

dnesni celodenni prace, s tupejma, samodomo brousenejma frezama to zel trva, musi se to projet nekolikrat

pak co to ruco, jeste opracovat boky a vyvrtat diry, nakonec final ruco a bude v pondeli snad hotovo

a postak nezvoni, ani jednou 😞

 

A71AF90A-EB30-4C80-B939-475DF85E11F3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

si tak dodelavam osmej zavit poslednim tretim zavitnikem, kdyz se najednou vedle me objevi moje mala a neco mi spita do ucha, tak se otocim, ze ano, v ruce klestinky se zavitnikem, zavrtane v pouzdre, jenom uslysim krupnuticko a je to cele v perdeli, dalsi ´hotove´ pouzdro do kose :-((((((

kaslu uz dnes na to, dnes jsem vrtal diry 1.7mm a slo to hodne ztuha, ale slo, zitra to vsechno prevrtam na 1.8mm a pujde to lip, koupim repkovej olej, zavru se do sklepa, zamknu a musi to odsejpat 🙂

 

moje nocni mura se opet zhmotnila 😄

 

D03E4905-09BA-4E37-8BE3-D3308E363B02.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si tak dodelavam osmej zavit poslednim tretim zavitnikem, kdyz se najednou vedle me objevi moje mala a neco mi spita do ucha, tak se otocim, ze ano, v ruce klestinky se zavitnikem, zavrtane v pouzdre, jenom uslysim krupnuticko a je to cele v perdeli, dalsi ´hotove´ pouzdro do kose :-((((((
kaslu uz dnes na to, dnes jsem vrtal diry 1.7mm a slo to hodne ztuha, ale slo, zitra to vsechno prevrtam na 1.8mm a pujde to lip, koupim repkovej olej, zavru se do sklepa, zamknu a musi to odsejpat
 
moje nocni mura se opet zhmotnila
 
D03E4905-09BA-4E37-8BE3-D3308E363B02.thumb.jpeg.d055be771bb7b35924c1fbced204f7f7.jpeg

Vytocit nejde? Pokud neprask prekroucenim, ze se zasek, tak by moh jit. 3 struny nejvetsi, co se vejdou do tech drazek na spony, chytit je co nejbliz do klestiny nebo sklicidla a zkusit ten zlomenej konec vytocit ven.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry napad, ale na to uz je pozde, vyradil jsem se na ostatnich dirach vetsima vrtakama, abych zjistil, jaky nejmensi bude ok a jako profik jsem tam jeste z druhy strany poslal 1.6 vrtak, ze to odvrtam hrubou silou, no a samozrejme jsem v tom zlomil i ten vrtak
ale zase jak jsem to pak prasil, hodne se mi ulevilo a uklidnilo me to :-)

priste uz budu vedet, diky


z eteru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tesi me, ze to vypada, ze zvladnu cokoliv, nebudu tedy vubec rikat, ze jsem hodne levej a se vsim se trapim a ty tuny nepovedenych kusu/pokusu tady vubec nezverejnuju 😄

koukam, ze se mi sem jaxi pripletla fotka dnesni zabijecky, no jo, v dilne se obcas deji veci 🙂
ale je dobre mit kolegy vasnive rybare, kazdy tyden cerstva ryba potesi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tesi me, ze to vypada, ze zvladnu cokoliv, nebudu tedy vubec rikat, ze jsem hodne levej a se vsim se trapim a ty tuny nepovedenych kusu/pokusu tady vubec nezverejnuju
koukam, ze se mi sem jaxi pripletla fotka dnesni zabijecky, no jo, v dilne se obcas deji veci
ale je dobre mit kolegy vasnive rybare, kazdy tyden cerstva ryba potesi 

Já v tý rybě hledal nějaký skrytý podobenství...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

😄

dnes trapim ctvrtou osu, konecne jsem to odladil a dela to to co ma

kdyz si vzpomenu, jak jsem se natrapil s tim, jak delat vyrezy do nozicek, tak se chcechtam, to bylo masu, kdyz jsem to delal na obrovske freze a drzel rukama i nohama 😄

snad nekde jeste najdu foto

 

EBB8B9E6-544F-4610-BF24-07276801D07D.jpeg

CBBE28F9-E7E7-4EE8-B140-2200A06CCBD9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...