Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jestli je to vyriznuty podle toho cerneho okraje, tak je to vlastne obracene. Jestli podle bileho, tak to V je o trochu niz, neni?

image.png.021cc4c232c668bcc2f408f36d1d3b66.png

image.png.e572b0b4985b3d3eb048c19c7a28e68f.png

Edit: Jeste rovnou napisu, ze ten posledni obrazek s upravou napisu dole vypadaji lip ted.

Upraveno uživatelem Maxmillian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že srovnáš i to Véčko?

Já vím, jak to bylo původně myšleno, to X i V bylo napasováno do výseče od středu ciferníku, tím pádem je X skloněno doleva a V doprava, aby kopírovalo tu výseč.

Nad tím se ještě zamysli, jestli s tím něco dělat, protože původní úmístění i záměr byl asi trošku jiný.

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechavam to uzrat do rana, je mozny, ze vyhodim podpis, ale zbytek nejspis zustane, ackoliv buhvi jak se vyspim

uz jsem myslel, ze dnes nic neudelam, jak jsem se zasekl u toho cifr, diky panove 😉

ale precejenom jsem se jeste zakous, vysoustruzil jednu lunetu a vygraviroval, mymu tatovy se to libi nejvic a porad otravoval, at ji vyrobim 😎

 

BCB1812A-55D0-43BB-8639-0F39BA097ACB.jpeg

076E0A28-9EB5-469A-9E69-837094AF7344.jpeg

A1920D49-50DD-4205-B4FB-FE2D19D6D7BE.jpeg

3A713262-1F35-42D5-989F-32A4EC440EBA.jpeg

D575C7F1-4127-46F8-B53F-B30F8C5D2EF0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš budeš muset udělat nějaké prototypy toho ciferníku, ve skutečnosti to vždycky vypadá jinak než na obrázku. Pak se rozhodneš pro finální variantu nebo několik variant.

Ta gravírovaná luneta je super, až to chytne patinu, bude to paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad 1) Patina je super bomba.

ad 2) Já bych dal přednost nápisu FIRSTBLOOD a pod ním podpis by Beeman, ale když se koukneš, jaké romány dávají někteří výrobci na ciferník, tak i varianta se třemi nápisy mi přijde v pohodě.  Já bych tam jen nemusel mít ten letopočet, když je na dýnku, ale pokud ho tam chceš, OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krucis, uz jsem malem odesilal do vyroby posledni variantu a vy mi do toho opet hazite vidle 😄

takze dobra, necham vyrobit variantu s tremi napisy dole a uvidime, jak to bude vypadat, pak se opet sejdem a dame hlavy dokupy 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...