Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to je ale prave muj problem, se mi libi to i tamto a hento taky, tak jsem rad, ze to posoudi i jine oci, jinak bych se musel nejak rozhodnout a nejspis blbe 😉

no a treba to vubec takto prtavy vyrezat nepujde a budu mit po starostech 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a to vyrobni cislo na cifru chci i proto, ze az se s nima bude za 50 let kseftovat jako s vintazkama za tezky love, tak bude hned jasny, nebudeli odpovidat cislo na cifru a na dynku, ze je to sprosta skladacka 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opet jsem mel neklidne spani a vzeslo z toho totok
pokud najdu gravirovaci frezu, ktera mi vcera upadla na zem a v tom bordelu mezi sponama ji nemohu najit i kdyz jsem si malem prosoupal kolena, tak to dnes vyrobim 🙂
vite co to je, ze jo 😉

 

142712748_276680837123294_8116234798175937332_n..png

o1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snažím se gůglit "FUNDRAISING BEEMAN" a nic se nenašlo. Asi tam mám chybu ve vyhlodávači....

A k předchozímu - z tvých origo dílů nejde udělat "sprostá skládačka", ne?
Navíc máš 365 verzí do roka, pokud není přestupný, to bude jednou katalog.
A to jsi na začátku, akorát ten začátek vypadá každým dnem líp a líp

Odkud ty bereš tu sílu ;o) -
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurevsky me to bavi, to je ten pohon 😉
ale prachy pomalu dochazeji, ty jeste po domacku vyrabet neumim 🙂

skladacka byl forek, jakoze za 50 let jich budou miliony, ale jenom par zachovalejch 😄

ackoliv tedy vlastne, jelikoz jsou to vsechno prirodni materialy, tak budou uchazet akorat patinou, coz se da dycky uvest do puvodniho stavu, tedy az na lumi, ale vlastne subcifr je taky ze stribra a neni k cifru prilepen, takze obnovit lumi neni zadny problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z těch tvých pokusů už bys pár kusů (možná i desítek) kompletních hotových hodinek poskládal, tak bys je mohl jako výrobní prototypy nabídnout k prodeji a trochu doplnit domácí kasičku. Ale rozumím i tomu, že si je chceš nechat do budoucího Beemanova muzea pražské hodinařiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cim vic radku... 😉
uvidi se, jeste nemam hotovy cifr, pravda se ukaze 🙂

dobojoval jsem Orlojbezel, chce to ale gravirovat alepson o 15 setin hloubeji, vypada to zajimave, snad zitra jeste lip, nevim, jestli se k tomu dostanu, pac jdem pro vizo a do cukrosky, jsou vubec cukrosky otevreny? 

 

IMG_3161..jpg

IMG_3158..jpg

IMG_3157..jpg

IMG_3155..jpg

IMG_3154..jpg

IMG_3153..jpg

IMG_3152..jpg

IMG_3151..jpg

IMG_3150..jpg

IMG_3149..jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drzme se malinko pri zemi, me vyrobi prostredky i zrucnost jsou velice omezen 😄

mam spatnou zpravu, vyrezat napisy, ktere maji tloustku 0.2mm nejde, proste ne, resp. nejak se to vyreze, ale neni a nebude to hezke 😞

neda se svitit, jeste zkusim dat vyrezat toto, ale jeste pockam, jestli se k tomu nekdo nevyjadri ve smyslu, ze je to hnusacke, sam nevim, jaky mam na to nazor
podotykam, ze na malem cifru 32mm to nebude takova pest na voko, no nejspis dokud nevyskousim, vedet nebudu

tloustka pisma je tam totizto 0.35mm a to by uz nejspis mohlo jit, snad

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...