Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak nekdy priste, nozky se nepovedly, udelal jsem par chybicek, ktere jsem myslel, ze uz nedelam, porad ale u me plati, 10x mer, pak jeste jednou a az potom rez 😭

jsem se toho dnes uplne nedrzel a v soubehu s obrabenym materialem, nedokonalym pripravkem a casovym pressem to snad ani nemohlo dopadnout jinak 

no jo, zitra prijede @prischera nafotit numero VI, tak jsem chtel stihnout udelat i tento novy typ pouzdra

nekdy priste 😎

EC9B6442-BE8A-4009-94A8-0D9C32F15AE7.jpeg

E9854873-BFB1-4495-B1A5-25477FFE7937.jpeg

B827A92E-1B15-4370-BFA6-2B1995BDDA05.jpeg

DA180F96-B466-4EE9-844A-22CF8F0682C1.jpeg

6C24B839-2711-44F5-A551-36CA7706BDD0.jpeg

08491F28-99EB-4121-9C1B-8BBF9DE10D8E.jpeg

215867BF-B99E-4F53-87D0-FDFC2150321C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti do toho nechci kecat a ani na to nemám právo, ale tak nějak si myslím, jestli bys nejdříve neměl dotáhnout k dokonalosti ty varianty, které už máš rozdělané, vyrobit malou sérii, něco prodat - jsou to fakt zajímavé a povedené kousky. Zdá se mi, že takhle jen tříštíš své úsilí na mnoho stran.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna to tak vypada, ale vsechno co delam me posouva, citim to, vse nove pouzivam jakoby zpetne

treba to, ze jsem si dnes konecne pripustil (mluvil jsem o tom uz dlouho, ale nejak to slo a ja to odkladal) potrebu jineho pripravku k obrobeni nozicek mi hodne pomuze pri vyrobe jak v presnosti, tak rychlosti a hlavne bezproblemovosti

ale mas recht, chtelo by to neco prodat 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neber to prosím nijak špatně, vůbec ti nevidím pod ruce a jen z fotek, které sem dáváš, nepoznám, jestli piluješ techniku nebo "jen" vymýšlíš něco nového. Ty přípravky, nástroje apod. jdou jaksi skoro úplně mimo mě. Takže držím palce a věř, že ten příběh prožívám s tebou, mám radost z každého úspěchu a jsem nešťastný, když se nedaří. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Každý má jiný vkus, tak doufám že další verze bude s těmi rovnými stranami pouzdra a lunetami na pozicích 12, 3, 6, 9 ? Zkusíš i tu variantu? 

ted presne nevim, co presne konkretne myslis?

a diky panove, jsem moc rad, ze se libi, ano, jsou malinko jine, i kdyz vlastne v podstate temer uplne stejne s predchozima, to me na tom bavi, jak detail zmeni celek, ale pockejte si na dalsi fotky od priseraka, tech variant pouzder je povicero 😉

hlavne @prischera je kouzelnik, foti jako buh 🙂

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovou korunku nedam, na to ted nemam 

postreh ze dneska, po foceni s Prischerou jsem zajel k Maxovi pro porcelanovy cifry, vam reknnu, ze jsou uplne bozi 🙂 , pak jsem jel domu, kde vubec nikdo nebyl, to se mi nestalo ani nepamatuju, tak jsem si rekl, ze vyrazim mezi lidi na jedno toceny a ze se nejak normalne obliknu
od ty doby, kdy jsem zacal delat hodinky, nosim vlastne jenom monterky vyjma leta, kdy nosim kratasi a to mnohdy monterkovy, no a tak jsem vlezl do skrine, ze se nejak normalne obliknu, no a zjistil jsem, ze mi je bud vsechno velky, jsem zhubnul od ty doby, co nesedim v kanclu, nebo je to uz out of cokoliv, normalne problem najit neco covilniho, v cem bych mohl na pivo 😄

nakonec dal jsem to 🙂

P.S. chtel jsem dat foto cifru od Maxe, ale nemam je vyfoceny a uz jsem linej vstat

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...