Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 56 minutami, Datel napsal:

Zdar,

ať si tvá drahá do laku na nehty přimíchá Luminovu, ať máš v noci orientační bod ;o)
A co teprve do laku na vlasy ;o)

Jestli to Beemanova drahá polovička tady čte, tak jsi mu zadělal na pořádný průšvih. Teď aby sháněl nové lumi, když mu je žena zabaví na nehty.😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt je, že poslední podobný případ byl za druhé světové kdy ženy v americké fabrice natírající radioaktivním nátěrem ručky a indexy leteckých přístrojů svoje štětečky tvarovaly do špičky mezi rty a barvu si nanášely i do vlasů a vůbec různě na efekt, v přítmí krásně světélkovaly a pokud jim někdo něco řekl, tak to rozhodně nekontroloval. Spoustu jich to tehdy odneslo.
Naštěstí tyto barvy svítí na jiném principu a obsahují sice Stroncium, ale neradioaktivní izotopy.... Tak kdyby se zadařilo, Beeman svou choť nasvítil pod šedesátkou (míněna žárovka, ne věková hranice) a pěkně nafotil potmě, rádi posoudíme jak dlouho vydrží (míněna manželka, luminovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radeji jsem od lumi presel k bezpecnym materialum 🙂

nicmene povedla se mi namychat barvicka, ktera se mi osobne hodne libi, snad vecer dokazu nafotit

dnes par vystezejkovacu jenom tak zlehka, dopo jsem byl klukum pomoct na montazi a protahl jsem se veru poradne

jinak vcera jsem skladal VII, uz uz jsem sel fotit, kdyz jsem si vsiml, ze mi zustala v ruce korunka komplet i s stemem, po rozebrani jsem zjistil, ze mi zustal vyset takovej ten cudlik ve strojku, kerym se uvolnuje stem, no takze v pondeli k xjr1 a rozebrat, opravit a slozit, ja si na to absolutne zatim netroufam, tedy na rozebrani klidne ale co pak ze

v mezicase jsem se potykal s radou nezdaru, vynucenych i nevynucenych chyb, zejmena s cifrem a jeho finalizaci, dost zniceneho stribra, fajn pokecem s jedim clenem, ktery me nejspis donuti nakonec udelat i to stribrne pouzdro, super navstevou fanouska nezdejsiho ze Slovenska, ktery mi jenom tak, jakoze jede kolem, prinesl dve vyborny flasky vinovice, a ficel na hranice, no a spousty blbosti, kterych vysledek neni videt, no

 

37502B15-29BC-47EC-8736-4D61483CCB1C.jpeg

7D828B2D-F6D0-4009-AB1E-0E89B2108F98.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste nesmim zapomenout na mistnaka, ktery nedavno prifrcel az do nekam na paradnim HD jenom aby me ukecaval na pouzdro z damasku, byl uspesny, protoze nikdo nedokaze vyrobit to, co ja umim slibit 😂

mel jsem ty zavity dorezat v klidu a nevypsavat se tady 😄

 

4E7AD572-F56E-4374-A809-9E3951D5CE41.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas recht, ty hranaty mi prisli taky uz od zacatku divny

jsem si dnes to ranni kafe malinko prodlouzil (psychycka priprava na dokonceni reminku), tak si sem odlozim par variant - uplne nahore je aktualni cifr, ktery je v IV,V,VI

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...