Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

si davam tak bacha, abych neco nepototo, strojek usazen a zafixovan, zavity v pohode, navrtani pouzdra taky na pohodu, nalisovani krcku korunky taky standard, no ale pak na to koukam a sakra ☺️je to vzhuru nohama 🤨

uz s tim nic neudelam, proglasuji to za pozadovanou vlastnost, vsak punk ze jo 😉

 

 

676DC1F7-B15A-4BD1-BA32-7FC722B9BCE3.jpeg

C414E6EB-2A51-443C-B031-321534A62275.jpeg

3C5C66C3-C3C8-4EBC-85B6-3B8B0CB3262D.jpeg

E9A6C69A-E38B-470D-85D7-5885C979BB0A.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff, temer hotovo, v Po rano jedu nasadit safir, osadim pouzdro, jeste zkouska vodotesnosti a pak mam domluvenyho meho dvorniho fotografa prischeru, tyto chci mit nafoceny poradne, mam nutkani si je nechat, je to presne muj vysneny styl, ale neda se svitit, ale tak treba se nebudou nikomu libit 😎

 

C10DE0D2-75A1-4369-B7F7-BC3BE20A0FCA.jpeg

25C7324A-E91B-4F11-BEA6-DAC31898B516.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vam reknu, dnes to byl zahul, 9:30 jsem strojek s cifrem vsadil do pouzdra a nasadil korunku, v pohode, jenom jsem zjistil, ze to chce jeste zkratit hridelku o 0,5mm, neni problem, vytahnu korunku, zkratim hridelku, no davam jemne zpatky

BEGIN

1.  a ono to nejde, po chvilce vim, ze je zle a neco se pototo

takze rozebrat, sundat rucicky, cifernik, rozebrat vrsek strojku, dat do spravny pozice takovou aretacni pacicku, netusim jak se to jmenuje, vyzkouset nasadit korunku, cajk, vytahnout, nasadit cefernik, rucicky, vlozit do pouzdra a nasadit korunku

IF OK GOTO 2
  ELSE GOTO 1

2.  dam tesneni, nasazuji vicko a sroubuju/zaviram, hura 😎

END

 

jiste tusite, ze ke kroku dva jsem se dostal az na treti pokus, presne ve 12:00 😭

letel jsem za prischerakem, kde jsem mel byt uz v 11:00, predal jsem mu objekt foceni v restauraci presne mezi objednani a cekanim na gril, pekne nacasovani, no a tex cekam na zavolani, az bude foceni hotove, u nas v parku je ale fajne, dcerka si uziva na toboganu a ja stinuju pod stromem 😁

 

 

88BED813-2450-4B6E-B0B2-E29BE5D373B7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dlhšie som tu nebol. Posledne ako si riešil logo. Ako pozerám, v tomto si ostal prakticky v pôvodnom návrhu, no a všetko ostatné - pecka, klobúk dole nad tvojou šikovnosťou. Dokonalé prevedenie od A po Z.

Vždy ma zaujímala otázka k návrhu ručičiek. Existuje ich limitná hmotnosť, tak aby, laicky poviem, aby to utiahol strojček?  

A dovolím si ešte jeden nápad - neskúšiš namiesto vyfrézovaného loga na víku krabičky, urobiť ho do kovu, ako puzdro/lunetu a skrutkami ho tam namontovať? Nech to ešte viac korenšponduje s návrhom hodiniek a krabičku to ešte viac oživí. 

Ak ste to tu už preberali skôr, tak pardon za duplicitu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc, ackoliv dokonale je hodne silne slovo 😁

nad aplikovanym logem jsem samozrejme premyslel uz davno, ale muselo by byt z bronzu a docela by mi to tu krabicku prodrazilo, uz takto s ni mam prace nad hlavu 😉

prave jsem dokoncil zaklad pro 10 krabicek, zdaleka neni hotovo a zatim to bylo cca 40 hodin cisteho casu, a jeste hodne ho budu dokonceni venovat, ackoliv jsem co slo zrychlil, pocitam, ze nakonec to bude nejakych 8-10 hodin na krabicku 🙈

 

34586A7C-55F3-499F-8212-0D576B5EFEC5.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste k tomu dotazu na hmotnost rucicek, k tomu by se mel urcite vyjadrit nekdo povolanejsi, urcite tam nejake limity budou, v zavislosti na strojku, ja ale na takovou specifikaci vyrobcu jeste nenarazil

jste si urcite vsimli, ze jsem prevlikl kabat, nu zabavil jsem pro vlastni potrebu jedine nerezove nozky co mam, chystam se ale vyrobit dalsi

C1F5D26A-9807-4B98-86C0-E85D0683E227.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...