Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

presne v 8:00 jsem kulatinu upnul, ze se pustim do lunet, pak jsem si vzpomel, ze nemam kouli na malym aute, tak jsem vzal tu z tranzita, zkratil, prevrtal, zuzil, nasadil na prcka, odjel pro malou a pro redukci z 7 na 13 pub a pak ke karavanu vyzkouset, jestli funguji svetla, nefungovali, zasuvka na aute byla totiz totalne zoxidovana, dytjo, kdyz nebyla nikdy pouzit, takze fofrem do dilny, odbrousit drzak, rozebrat, vycistit a uz zasuvka slape, ted zpatky ke karavanu overit, tedy kulatina tam pocka do pondeli, pac rovnou zaprahnu a pojedem dopryc

DE3882C8-5C92-4ECC-931D-97F2050B868F.jpeg

1A543A1C-D8DD-42DC-A87D-C288F90BC592.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuci makam jak cernej, ale dyz draha nebo mala zaveli, musim vyletovat, pres to nejede pendolino 😎

kupodivu koule drzi, svetla svitej, blinkry blikaj a prcek to dal, sice do kopecka hodne funel, precejenom 1.6, ale do cile zdarne dovezl

 

7557FE95-8AD9-414E-AF70-9C92CADFCC3B.jpeg

57C4D772-BCBA-49DC-8EF1-D2F10285C280.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vykendove resume:

1.6 nakonec uplne napohodu, jasne, neni to 2.5 diesel s mega kroutakem a 3t ktery ani nevi, ze neco taha, ale az na tahly kopecky a rozjizdeni/zrychlovani do kopce to jela paradne, po dalnici 120 zadny problem, drzel jsem se radeji na 100, predjizdeni kamionu a autobusu s tim obcas zamavalo

takze zpatky do prace, vcera jsem jeste navrhl novy cifr pro X, takze dam ten, no a ted jeste dokoncim nerezovy nozky a hned pak se vrhnu na ty lunety, kulatina na me hezky od ctvrtka ceka, plan je takovej, ze dnes to vsechno dam 😄

image.png 

4370643A-4F0B-47EF-8EF7-6441BE55C5C9.jpeg

1A72F3D4-4A19-4DDB-B1B6-7841AB865AC4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak no, nerezovy nozky zatim nebudou, uz behem frezovani jsem si rikal, ze to jde nejak ztuha, material se ukrutne branil a freza trpela, naznaceni direk pro stezejky 1mm navrtavakem byl taky porod, hrube opracovani smirklem slo spis neslo, no a vrtani direk 1mm vrtakem byla konecna, to uz jsem slysel ten skripavy zvuk a tusil jsem hned, ze je zle, prvni dirka opatrne s novym vrtakem pomaloucku ok, druha temer hnedka zlomenej vrtak a vyndat uz nejde, budu muset nechat vyzrat, dalsi dirka s novym vrtakem katastrofa, nedostal jsem se ani milimetr do hloubky

jsem si jist, ze toto neni 316L, nevim, co mi to prodali, ale je to hodne spatne opracovatelny, zatim to vzdavam a musim si dojit pro spravnou tridu oceli, pac tu jednu kulatinu 315L mam a overil jsem, ze ta se chova mnohem privetiveji

tak se konecne vrham na lunety z bronzu, to pujde jak po masle

 

C388BDD7-AB4A-4960-85DE-70035C7B4F12.jpeg

E16C565E-4395-4ECC-9699-61F9C2CB6F2E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se s tim netoto, peru tam ten vetak bez bazne a hany 😎

a te nerez pujde, to je jasny, jenom to bude chtit lepsi vrtak a klid, tak mozna pristi tyden

ted rezu zavity, moje nocni mura, zatim ale dobry, no a kdyz rezu, znamena to, conevidet budu skladat numero X 😁

musim jeste udelat mraky veci, ale v patek dopo chci mit hotovo 😱

FB6021DF-F82A-453A-BFD7-77D82C1A95A0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...