Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

jenom se vzorkama, budu nejdriv testovat obrabeni, no a pak nejaky cas potrva, nez mi ukuji to co budu chtit a v rozmerech jaky budu potrebovat

dnes jsem volaaky zmateny, pustil jsem se do vyroby nerezovych lunet, zacal jsem je delat z kulatiny, nacez jsem si vzpomel, ze z plechu mi to minule slo lepe, radostneji a hlavne rychleji 😁

 

CDEB082A-2C5B-4AC4-8065-A2F86DB74A4B.jpeg

1E785CB6-E365-4674-A256-55477AEB0E74.jpeg

13437498-1A6E-4186-A605-F08D6D3A8B99.jpeg

D52F6FFE-1716-4725-98E5-68AA9B94FCB8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

az posleze mi doslo, ze to vyzni ponekud podivne 🤣

jenom upresnim, ze to bude mit sedm pismen, dava mi to jasny smysl a odrazi mi to presne to, co bude dalsi serie predstavovat

a ne, neni to hadanka, dozvite se to v pravy cas, verim ze brzy, na zbytku serie FirstBlood poradne vysivam 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovej ultimatni punk, rezavy strojek a samozrejme dynko s pruhledem 😎

zelezo bud brynyruju chemicky nebo ted naposled zarove, ta vrstva neco vydrzi, ale samozrejme reznout to bude i tak, nejsem v tom uplne kovanej, ale staci se o to malinko starat a nebude problem, si vem treba zbrane, ty taky nereznou jenom tak na vzduchu, staci je drzet v suchu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, JR_2010 napsal:

Pokud by rezivěl číselník, to by byl strojek asi nadšenej...

To by se samozřejmě musel ten ciferník zakonzervovat, aby z něj ta rez nepadala do strojku a taky aby se to nešířilo jak u mazdy na blatnících.

před 2 hodinami, beeman napsal:

takovej ultimatni punk, rezavy strojek a samozrejme dynko s pruhledem 😎

zelezo bud brynyruju chemicky nebo ted naposled zarove, ta vrstva neco vydrzi, ale samozrejme reznout to bude i tak, nejsem v tom uplne kovanej, ale staci se o to malinko starat a nebude problem, si vem treba zbrane, ty taky nereznou jenom tak na vzduchu, staci je drzet v suchu

U zbraní je to jasné, to je naolejované durch zvenku i zevnitř. Nevím, jak by se na takovou olejovou lázeň tvářily hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem hodne kratkejch a pravidelne je vencil a daval jim zabrat, opravdu zcela vyjimecne jsem je olejoval, byl jsem takovej malinko lempl v tomdlectom, no a zadnej problem se rzi

i ted nosim uz pres pulrok jedny zelezny nozky, nepravidelne a noproblema 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 8. 2021 v 20:35, beeman napsal:

mam to, mam nazev pro dalsi serii, doslo k tomu pred chvilkou v horke vane 💥 😄 🤗

zatim neprozradim, jenom jsem se chtel pochlubit, natrapil jsem se s tim dost 😉

 

Jestli bude tato nová série 40mm nebo max 42mm, tak se už teď hlásím ! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

primarne pojedu porad 44mm, jak jsou nizke (12mm) tak vubec nepusobi neprimerene ani na 17cm zapesti

zaroven se budu, ale nejspis pouze okrajove, venovat i doladeni 40 a 42mm verzi, vidim tam nejake mensi problemy, co se designu tyce, hlavne pomer prumeru skla a sirky lunety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, beeman napsal:

primarne pojedu porad 44mm, jak jsou nizke (12mm) tak vubec nepusobi neprimerene ani na 17cm zapesti

zaroven se budu, ale nejspis pouze okrajove, venovat i doladeni 40 a 42mm verzi, vidim tam nejake mensi problemy, co se designu tyce, hlavne pomer prumeru skla a sirky lunety

No neviem, ja tiez cakam majstre na avizovane mensie priemery, tej 44ky sa dost obavam. Kedze vacsina wristshotov je Tvojich, aky mas obvod, pre orientaciu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...