Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

jako budou, jenom me jeste na nich ceka hodne prace, jako treba temer vsechny pripravky musim vyrobit nove, krat dve 

mam 18cm lovecaka, ono L2L je vlastne 48mm (vzdalenost stezejek), delka pacicek 51,5mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

krasnej primak, cisty jesle 😂

chlopi, musim dodelat uplne nejdrive FirstBlood, tedy jeste 10 kousku, tady jeste zadny porcelany a jine hogofogo vyfukundace nebudou, to nestiham, ale pak to prijde 😎😇

v hlave milion napadu a rozdelanych zalezitosti, chcili se ale nekam hnout, musim veci dokoncovat, uz takto skacu od soustuhu k freze, od cnc k vrtacce, od brusky k zavitovani, od pilniku k laseru, od kovu ke drevu, od kuze k lumi, od kresleni k tvorbe webu, od instace k fb, od rodinky na pivo, od nevidim do nevidim 

pridavam odskoky dalsi, ale uz jsem se naucil, ze musim pomalu 😉

na zaver bych chtel rict, ze vsechno bude! 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rad, ze mam vsechny hnaty v celku, ten pocit, kdyz udelate chybu a par tejdnu nema navsteva dilny smysl 😉

dnes jsem navstivil borce kovare, bylo to dlouhy, bylo to kratky, odchazel jsem naprosto nadsenej, ti kluci tam delaji neuveritelny veci, neskutecne se tesim, az mi pripravej ty nadherny materialy, to bude fakt mazec 😁

bude to drahy, ale bude to kua stat za to 😁

bude to i jeste mnohem drazsi, ale o tom potom, to jsem jeste v hodinkovym svete nevidel, ale bude to 😉

dostal jsem par vzorku, abych si otestoval, jestli do toho umim hrabnout, cti ofrezovat, tak zitra hned po ranu... 

damasek nerezovej, damasek titanovej, titan gr2 a gr5

 

 

 

057534EF-11A9-4580-B2DC-27008035A0A6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom bych dodal, do ted jsem jezdil do firem, tamhle pro nerez, tamhle pro bronz, tamhle pro zelezo, vsude perfekto, co chci, dostanu s usmevem, ale jako v samosce, pro stribro uz je to mnohem vice osobni a intimni, to neni jen tak, toho dodavatele miluji, udela mi co mi na ocich vidi, ale tam neni moc technicky zatim co vymejslet, ovsem kuci z Liberce, tam citim to bezedne nadseni pro nove nezname vody, tu energii co je a hlavne me posune zase dal...  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic jako krehke a praskaji nehrozi, kdyz jsem videl, slysel, jaky je vyrobni proces, tak kvalitu by zavideli i v Japonsku 😉, jako svarovat damasek s jadrem v ´testicku ' a ochranne plynove atmosfere, ntvl, kdybych to nevidel, tak vubec nerusim, ze se to takto vubec dela, uplne jinak, nez u kladicky uhlikaty oceli

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cifernik z damasku nebo meteoritu jsem zvazoval (aporad zvazuji) ale to umi kdekdo, budu se zatim drzet stribra, to me ba, pouzdro z titanu mam uz temer vyzkouseny, uvidi se 🤓

rucky porad stribrny, to nehodlam menit, maximalne v budoucnu mozna nekdy zlaty v nejakych par kusech, vcetne cifru ofc

vnejsimu pouzdru se meze, co se tyka materialu, nekladou, toto je jenom zacatek 😃

nestak

B08F2B58-1895-4E23-BCCF-0D326723461F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej číselník. Přemýšlel jsi o přidání nějaký tý malý komplikace v podobě data, day date, nebo si troufnout i na chrono? A nebo půjdeš výhradně ,,čistou" cestou?

Jestli jsi už o tom tady někde psal, tak se omlouvám za blbej dotaz. Ale taky nestihnu přečíst nebo vidět všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...