Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

panove dekuji moc, toto me na tom bavi uplne nejvic, to kdyz se nekomu opravdu libi, chvilku se cervenam, ale pak chodim po byte jako pav 🤣

tyto uz sveho panicka maji, jeste k nim budu dodelavat jedno vnejsi nerezove  pouzdro s cistou kartacovanou nerez lunetou, jeste uvidime, jestli na ctyri sroubky samostatne nebo napevno pridelanou k nozickam a uplne cistou 

no a ted nevim, cim zacit, samozrejme se vrhnu na numero XII, ale ceka me toho opet tolik, ze fakt nevim, holky chteji byt tento vikend doma, valet se a prej taky uklizet, tak jsem si rekl, ze s tim zkusim poradne hnout, no uvidime 😉

a co je nejdulezitejsi, vubec netusim, jakym smerem se budu u designu XII ubirat, kam to hodit, ale jako dycky, ono to nejak dopadne 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Datel napsal:

tento problém použil  Nikolaj Vasilievič Gogol v románu "Mrtvé duše"

nyní ve formátu "co když si pořídím eFBéčka a MrBm udělá další model ještě suprovější?"

jen jednou jsem do takové myšlenky kopl (nešpekuluj debile a jdi do toho jsem si řek´) a dobře jsem udělal - a oženil jsem se

ale tady u  FB bych nevěděl, ještěže taková investice je mimo mou  kompetenci ;o) - no hádejte s kým bych se domlouval  - žena je stříbrná/zlatá/platinová ale nehodinková

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se musim pochlubit, dnes jsem zavitoval jenom hodkuapul a uspesne, jsem na sebe hrdej 😂

mozna to je tim, ze jsem si dal k snidani jednu nize uvedenou lahudku, kterou jsem vcera dostal 😎

bohuzel jsem mel jedom jedno a to me jeste ceka dalsi kriticka operace, navrtat presnou diru na presne misto pro krcek korunky a ten tam pak nalisovat 

 

EFE8E98A-1909-4046-B257-3A48B157175E.jpeg

C3E8ADE2-F698-4A1E-B6EC-E1E004A1D48A.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, ale pozde 🤣

me znate, nedalomi to, nez jste se vyjadrili, bylo to prilis leskle, hodil jsem to malinko do seda a struktura zustala, takze cajk 😎

nahazoval jsem i lumi, namichal jsem takovou zvlastni barvu, z modre, zelene a oranzove, uvidime 

 

103A7055-7B53-4921-8737-1932375C1727.jpeg

46DB228A-97C6-41C1-AA09-55A705CBB30E.jpeg

EF6F61B8-EA18-4810-BDF0-0941829D7B52.jpeg

541964A9-57B6-43BB-B3DF-AA349DC1FF56.jpeg

204BC0CE-9ABC-4003-97D8-08677E7E0565.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, ale brod je jeste daleko 🙂

nicmene uz mam jasno, bude to takova vsehochut, nozky brynyrovane zelezo, luneta patinovana bronz, vlozka lunety jemne patinovana med, korunka patinovana bronz, cifr je jasnej, rucicky uz taky mam, jsou taky stribrne patinovane

cekam az zatvrdne lumi a treba jeste slozim strojek s cifrem a ruckama, musim si rano dojit nechat zalisovat sklicko, ale zitra budou i kdyby trakare padali 😎

 

936E6F15-2DD4-4270-9D05-93D4506A1E8E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...