Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

🙂

co se to deje? dam fotky novych hodinek a nikdo nic, ze zoufalstvi se valim po zemi, vyhrabu nejake fosile a hned reakce, jsem zmaten 🤣

dnes mi odpadl vyjezd mimo maticku, tak kdyz je ten patek... to se mi v kanclu v korporatu stat nemohlo 😎

 

86ABF1F5-FFAB-4264-A706-BCF768AE5C63.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty jsi zmaten a co máme říkat my? Každé hodinky jsou naprostý, jedinečný, originální, nenapodobitelný a nenahraditelný unikát. Ty chvalozpěvy je zbytečné furt vypisovat, to už se řeší Ctrl-c/Ctrl-v. To si můžeš nakopírovat i sám :).

A navíc, všichni čekáme na ten damašek! :devil:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem to v dilne zabalil, tak sem du s napadem, ktery me napad nedavno, treba to nekoho potesi a ja se zbavim veci, ktere konci datum spotreby 😉

jak bude vypadat, resp. upravu cifru pro XIII, tedy dalsi kus, mam jiz promyslenou, dovoluji si tedy vyhlasit soutez, v ktere vitez dostane kalendar Chronomagu pro tento rok (2021), v kterem je tedy i fotka prototypu XIIVI, k vitezstvi staci spravne, resp. co nejblize tipnout, jak bude vypadat cifr a rucicky na kusu XIII, a treba i barva lumi, tu tedy promyslenou nemam, rucicky ano. 

sve tipy prosim sem do vlakna, at je to koser, ja se budu snazit vydrzet a nepostnout fotky driv, nez bude finalne hotovo

A780D166-4951-4B54-97CB-F775732DDCB6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak můj 1. tip:

- ciferní XIII bude stříbrný, broušený a patinovaný a moc by se mi líbil ve stylu č. VIII a X. Tedy moc bys mě překvapil smaltovaným číselníkem!

- ručičky budou stříbrné, ale na koncích místo gotického lomeného oblouku bude špička, jedna bude kratší a druhá delší 🤔

- lumi jistě krásná ostře žlutá

tedy nepředpokládám návrat k původnímu prototypu, i když měl taky něco do sebe, ale vývoj nezastavíš.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za prvni vlastovku, radeji tedy upresnim, abys mohl taky upresnit 😉

cifernik i rucky budou stejne, jako u XII, tedy tvarove i co se tyce materialu, lisit se budou povrchovou upravou a taky lumi-mozna, otazkou je jak budou vypadat 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma barvama mne napadlo 

- když si dáma jde do obchodu koupit punčochy tělové barvy,
co si asi odnese, když je to třeba v Keni....

takže ciferník tělové barvy, zahrnuji i Avatara...

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim vsichni vedle jako ta jedle 🙂

taj jenom napovim, uz to tady, ta uprava cifru, jednou probehlo, i s fotem, ale nedotahl jsem to a v hodinkach to neskoncilo

no a v sobotu jsem si poridil novou hracku, ciste na lunety, gravirovani a tak, vcera otestovano, zvlada to gravirovani do bronzu, zitra zkusim do nerezu, ale snad by nemel byt vetsi problem 😎

me CNC proficentrum se rozrusta 😁

 

0967A97C-3C90-4F6E-AE6C-627596EE0DF7.jpeg

D97DE52E-8802-4559-88CE-9CB6EC3AB00E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

talire az potem, FirsBlood bude jenom stribro 😎

a o damasku se mi kvuli vam uz i zda a budim se celej zpocenej 🤣

dodelal jsem ted jeste dve pouzdra k XII, at je na vyber, zde jsou, tedy krome puvodniho a jednoho starsiho na fotkach

 

BAB16E8E-0B18-4F70-A42B-C6EB2D336EB4.jpeg

FF865484-0CE0-4CDD-90D9-5C4D6207CC54.jpeg

CAEAD291-C31B-4BFD-8E94-B890D0837043.jpeg

43454F9F-1759-4D20-BFE9-4C64D42A6350.jpeg

0A5BAF9D-C927-495E-A2BD-B07E542E2530.jpeg

B5FDD557-8D09-4467-96B9-03E5BBE36C79.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...