Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

kombinaci tmaveho cifru a tmavych  rucicek jsem chtel dycky vyzkouset, tak jsem se konecne odhodlal, samozrejme neni to tak citelne jak kdyby byly rucicky lestene nebo svetle, ale je to napohodu, svetla lumi tomu hodne pomaha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

kdyz vidim v notifikacich prispevek od Mary, tak se hned opotim 🤣

hele, dam ti kontakt na kluky kovarsky, mas to tam za rohem, zajed za nima a popozen to, resp. udelej psi voci, ja budu rad, ty budes rad, oni jsou taky hodne napohodu a navstevy vitaj chlebem a soli (jako je tam spousta nozu, ale to si nevsimej) 🤣

a ta navsteva fakt stoji za to, klidne bych tam stravil tejden 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera se nahle vynoril ze tmy, nahnul se ke me, septem a roztresenym hlasem se omlouval, porad se nervozne rozhlizel a nez jsem se stacil zeptat kdo je a co chce, zmizel
potom mi prisli nejake fotky na mobil a ja pochopil

kadpopadne Maro, az budu potrebovat nekdy neco nekde popostrcit, rad se na tebe s duverou obratim 🤣🤣🤣

ja jsem ted hodne marnej, ve stredu v noci me to caplo, jeste ve ctvrtek jsem co to zvladl ale pak ulehl, nastesti neni to co si myslite, bude to nejak klasika a ted jsem vylezl z postele, jeste to  neni uplne ono, ale je to  mnohem lepsi, vsak do  me draha nalila a narvala vsechno mozne i nemozne

zitra bych uz ale rad delal alespon doma a nekdy zacatkem tejdne bych si rad zajel pro ten damasek, nerad bych v kukatku zahledl Maruv oblicej 😉

behem zahalky, sledovani serosu a kdejakych jinych kravin, jsem samozrejme vymejslel i neco kolem hodinek a seznal jsem, ze je potreba zmenit logo, si reknete, ze je to docela brzo, ale kdyz musis tak musis

to stare se v podstate upinalo na prvotni design ne nepodobny RJ, nove logo naznacuje konstrukci pouzdra tak jak ve skutecnosti je

tak co na to rikate...

 

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...