Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

diky, slo to, az tedy na to, ze jsem celou noc obrabel damasek a jednou se i probudil opocenej 🤣

ted jsem hodil kousek do lazne a jsem v total v soku, jaka kresba z toho vylezla jsem opravdu necekal, mel jsem uplne jinou predstavu a je to fakt bombaspica 🕺🏽🕺🏽🕺🏽

a neteste se, neukazu 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tedy jo 🙂

ja totizto myslel, ze jak to ma ty vrstvy, nevim, cca 40 na 10mm, tak ze ze shora to bude takove nijake, jakoze jedna vrstva a bez vzoru, no a ono je to uplne jinak a ja jenom cumim, jak je to udelany 🙂

jeste to neni nijak opracovany a zihany, jenom poleptany i to na chvilku, takze ono to pak vyleze vic

jinak dnes nic moc, pripravil jsem jeste jedno damaskove pouzdro do stejneho stavu jako to vcerejsi, pak jsem musel bezet hlidat malou, tak jsem dal dokupy, tedy temer, dalsi kousek FirstBloodu - MMXX/XV

 

 

 

IMG_9752.JPG

IMG_9757.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz tady mam tu leptaci chemii, tak jsem si vyleptal jednu lunety pro XIIVI ala RJ, vsak vsichni vite, ze je mam, tak to snad nikoho neurazi 😉

a taky skupinove foto, kudy chodim, tudy fotim, chci se to naucit

 

IMG_9781.JPG

IMG_9782.JPG

IMG_9783.JPG

IMG_9784.JPG

IMG_9802.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Kostra napsal:

Pořád držím palce a jestli ti do toho můžu kecat, dodělej to jedno do finále, ať vidíme, jak to nakonec bude vypadat a pak se vrhni na další;-)

tve pohnutky jsou zrejme 😄

a jelikoz jsem sam napjatej jak guma od trenek, jdu na to, jeste prekresluji tvar nozek a predelavam program pro CNC, stejne jako kreslim novou lunetu, co me opet v noci napadla, ale dnes neodejdu z dilny, dokud to nebudu mit hotovy 😎

a kluci, hodinarem bych si  fakt netituloval 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...