Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

jsem se malinko precenil 😁

pouzdro je v podstate hotove, jeste dopracovat dolestit rucne a pujde do lazne, to spacham uz doma

lunetu mam nakreslenou a temer doprogramovanou, ale to az zitra, dnes mam toho plne kecky, obrabeni pouzdra uz tak dlouho zase netrvalo, ale nez jsem odladil program a cnc, hodne jsem se zapotil

0103000B-125A-4126-B0BC-1B6834A2A7C1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 4. 10. 2021 v 20:32, beeman napsal:

kdyz uz tady mam tu leptaci chemii, tak jsem si vyleptal jednu lunety pro XIIVI ala RJ, vsak vsichni vite, ze je mam, tak to snad nikoho neurazi 😉

a taky skupinove foto, kudy chodim, tudy fotim, chci se to naucit

 

IMG_9781.JPG

IMG_9782.JPG

IMG_9783.JPG

IMG_9784.JPG

IMG_9802.JPG

Rozhodně neruazí :) Dokázal bych si je na ruce představit. Vypadají fakt skvěle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzdro vcera vyleptano, je to parada, akorat kresba neni moc videt. 
dnes tedy drzte palce, musim pouzdro zakalit, aby ocel zoxidovala a kresba se tak zvyraznila, samotne kaleni problem neni, jenom mam malinko obaavu z toho tenkeho mustku u vybrani pro korunku, snad to v tom miste neprdne

kazdopodne dnes i vyrobim lunetu, jsem zu celej nazhavenaj 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, beeman napsal:

jsem se malinko precenil 😁

pouzdro je v podstate hotove, jeste dopracovat dolestit rucne a pujde do lazne, to spacham uz doma

lunetu mam nakreslenou a temer doprogramovanou, ale to az zitra, dnes mam toho plne kecky, obrabeni pouzdra uz tak dlouho zase netrvalo, ale nez jsem odladil program a cnc, hodne jsem se zapotil

0103000B-125A-4126-B0BC-1B6834A2A7C1.jpeg

Tvar pouzdra nádhera, krásná práce. Jen tam nějak nevidím ani náznak té damaškové kresby, tak nenapínej a hned jak to trošku vyleze, tak sdílej;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...