Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak jsem to zakriknul, u posledniho pouzdra, operace cislo 4, najednou rana, vlitnu tam, sestka freza fuc, zlomena, material v sklicidle pootoceny, jsem si hned rikal, ze je to vpr... no nastesti neni to nic, co by neslo rozlestit 🙂 bejt to bronz, tak leti do pytle, ale toto nee

no treba si toho nikdo nevsimne :- D

samozrejme tou ranou se rozhodilo nastaveni os, takze jsem to pulhodiny centroval, nastesti se povedlo a operaci dojizdim

pouceni pro priste? kdyz uz si sakrys v duchu rikam, ze material se uz docela hodne hreje a vzduch to nestiha uchladit a stopro je uz freza tupa, tak nezustat doufat, ze to ta freza urcite da, dyt uz je to jenom kousek, ale zastavit obrabeni a promptne frezu vymenit!!!

ono kdy jsem na tom damasku zatim zlikvidoval cca 30 frez, tak jsem z toho asi trosku rozhozenej 🙂

 

52834422-C13C-449F-8A7A-E12A1E35CE9C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidelně sleduji a s velkým napětím čekám, jak se to vyvine.

Mimochodem jsem novým členem party - č.007. 😍  Bál jsem se velikosti, ale jde to i na mé ruce. Až na tu váhu, je to teda slušný ingot (teď jsem nosil titanovky 40 mm tak tam je přechod velmi markantní).

Aloisi, asi budu potřebovat nějaké pouzdro navíc:) 

XIIVI_7_1.thumb.jpg.b62f681b80f40b2eab59e5e59ff0c78b.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

verim, ze ti budou delat radost 🙂

co se tyce vahy, tak bez reminku a spony maji cca 120g, coz neni nic hroznyho, ale titanu konkurovat nemuzou 🙂 si urcite rychle zvyknes

dnes cely den v zaprahu a vysledek vydite, proste s tim mateosrm musim hooodne opatrne

mel jsem i par karambolu, jako treba po pulhodine nastavovani a upinani konecne zmacknu START a vono to jede uplne jinam nez bych ocekaval, by se ve me krve nedorezal, nastesti byla freza v poloze, ze sice zajela do materialu, ale zrovna do mista, kde by se stejne pozdeji ubiralo, to je tak, kdyz zapomenete v ovladani natazenej jiny program pro cnc, nez kterym chcete prave obrabet, mel jsem z prd...e kliku 🙂

hodne me dnes teapilo i vrtani direk pro stezejky, ocistec, vrtaky se lamali, az jsem vytahl jeden z te same serie a tim to najednou slo bezvadne

takze nakonec vse ok, zitra jeste dirky pro sroubky, dodelat ruco povrchovku, vyleptat, vylestit, zakalit a pripravim polotovary pro lunety, tak uz kluci pomalu davejte vedet, jak si je predstavujete 

 

 

620050B5-9289-4962-AFAA-496C30A6ED3F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidelně sleduji a s velkým napětím čekám, jak se to vyvine.
Mimochodem jsem novým členem party - č.007.   Bál jsem se velikosti, ale jde to i na mé ruce. Až na tu váhu, je to teda slušný ingot (teď jsem nosil titanovky 40 mm tak tam je přechod velmi markantní).
Aloisi, asi budu potřebovat nějaké pouzdro navíc:) 
XIIVI_7_1.thumb.jpg.b62f681b80f40b2eab59e5e59ff0c78b.jpg
 

Vítej do klubu draku:-) Si příště na srazu můžeme udělat burzu pouzder a lunet:-) Ať dělají radost a jsem moc rád (Álois ví) že skončily v dobrých rukou;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste doplnim, pozorny ctenar si urcite vsiml, jednou pouzdro je bez ochrany korunky, nebylo to planovany, bohuzel jsem pri ubirani materialu zajel flexou dal nez bylo zahodno, no a to uz rozlestit opravdu neslo

A bude se slevou nebo za příplatek? Ale vážně, vypadá to, ze se hodina Asrael přiblížila, jupí, jupí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem včera úspěšně přebral hodinky od mistra Aloise, fakt nádherný kus ..udělal mi chlapec obrovskou radost. A do toho jsme příjemně pokecali, bylo to moc prima...děkuji moc chlape.

PS jinak ať trošku rozvířím vášně... kluci s tím damaškem se máte fakt na co těšit...🤩

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky Dejve, at slouzi 🤗

dzosi, az dokoncim damasek, tak se opet vrhnu na klasicka pouzdra, budes mit z ceho vybirat 😉

graviruju damasek, pomaloucku, polehoucku, precejenom samodomo vyrobena gravirovaci freza ze zlomene dvojky neni uplne etalon presnosti 😅

 

8AE19DA7-79FA-4F2B-B1CE-7AF073093720.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, beeman napsal:

diky Dejve, at slouzi 🤗

dzosi, az dokoncim damasek, tak se opet vrhnu na klasicka pouzdra, budes mit z ceho vybirat 😉

graviruju damasek, pomaloucku, polehoucku, precejenom samodomo vyrobena gravirovaci freza ze zlomene dvojky neni uplne etalon presnosti 😅

 

8AE19DA7-79FA-4F2B-B1CE-7AF073093720.jpeg

To vypadá jako moje budoucí luneta 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...