Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové tím damaškem se doposud zajímavý projekt posunul na zcela jinou úroveň. Před tím se mně líbily v bronzové variantě, ale bronzovek je všude dost, damašek má kouzlo jedinečnosti zakódované už z kovárny, to se nedá překonat 👍 teď tomu trošku kazí dojem ta bronzová korunka. Chápu že střídat korunky k pouzdrum je trochu oříšek, tak mě napadá co je udělat podobně jako má Zlatoust, ale lépe, t.j deklem, který by pasoval k materiálu pouzdra ...

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave jsem se vratil z hradu, ehm, tedy ze SEWu, a taky z AHCI, dnes byl perfektni den 🙂

potkal jsem spoustu chronomagoru, nekterym snad udelal i radost, viz. Mara a Kostra, oni mne tedy urcite 😉

s Liborem Hovorkou jsme si po jeho prednasce vysvetlili, ze v jeho poslednim slidu a seznamu ceskych vyrobcu hodinek jaksi nekdo chybel 😄 
slibil, ze toto nedorozumeni neprodlene napravi 😉

konecne jsem se potkal se Sonym, poradatelem SEWu a slibil jsem, ze pristi rok uz urcite 😉

poprve jsem se potkal a potykal si s Ludkem Serynem, dokonce mi ani nepomluvil moje MMXX/II, asi mu to bylo blbe 😄 
a k memu stesti nesetril radami co se tyce prace a zachazeni s nekterymi materialy, opravdu jsem o nekterych vecech nemel ani zdani, super poucny, velice prijemny a hlavne sktromy clovek je ten Ludek
samozrejme jsem se pomazlil nejenom s Karlovo rotaci, uzasny kousek, no a taky dozvedel spoustu zakulisnych informaci o jeho vzniku

jinak SEW byl tento rok takovy polovicni, ty duvody jsou zrejme, ale i tak navsteva stala za to

docela me mrzelo, ze Ondra Berkus na posledni chvily zrusil prednasku

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, dave24 napsal:

no sice damašek a stříbro....ale je to ranec...to radši pořádné hodinky🤩

no jo, no tom ranci Omega/TAG začínají ;o)

Ale tady si potřeseš rukou s celým týmem od majitele, designéra, nákupčího, soustružníka, beta-testera, brusiče a kdovíkoho ještě včetně svačináře  a nakonec i chlapa co večer zametá dílnu, a furt nemusíš to stejnou ruku pustit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Datel napsal:

no jo, no tom ranci Omega/TAG začínají ;o)

Ale tady si potřeseš rukou s celým týmem od majitele, designéra, nákupčího, soustružníka, beta-testera, brusiče a kdovíkoho ještě včetně svačináře  a nakonec i chlapa co večer zametá dílnu, a furt nemusíš to stejnou ruku pustit. 

ale dát za rybičku 15k....nezlob se na mě je prostě blbost... nehledě na to s kým si dáš ploutev 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, dave24 napsal:

ale dát za rybičku 15k....nezlob se na mě je prostě blbost... nehledě na to s kým si dáš ploutev 😇

O té rybičce není pochyb. za 15k bych si do Damašku zaletěl koupit lepší nožík na trhu ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi pět minut jsem se snažil pochopit, o jakých kapřících se tady hovoří. Až pak mě napadlo se podívat na předchozí stranu. :). No, tak za takovou rybičku je opravdu 15k (za mě) úlet. Si pamatuji, že tu obyčejnou jsem si kupoval za pár kaček. Pravda, je to už více jak třicet let 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi pět minut jsem se snažil pochopit, o jakých kapřících se tady hovoří. Až pak mě napadlo se podívat na předchozí stranu. :). No, tak za takovou rybičku je opravdu 15k (za mě) úlet. Si pamatuji, že tu obyčejnou jsem si kupoval za pár kaček. Pravda, je to už více jak třicet let 
Ja ji kupoval pred mesicem v Lidlu za 60
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...