Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

meteorit, hmm, tady mi nekdo kouka do hlavy 😉

diky moc vsem za pozitivni reakce, hned mam zase o kus vetsi chut do prace 🙂

jeste k tomu ctenarskemu dotazu - pruhled na strojek ve verzi s ETA 2824 strojkem urcite neplanuji delat, proto mi ani ted nedva smysl gravirovat rotor, ackoliv to v podstate neni problem a s tuto myslenkou jsem si pohraval

mozna nekdy, az pujdu do Unitasu, coz nejspis urcite nekdy pujdu, tak tam pruhledny dynko musi samozrejme byt 
ale to je hudba budoucnosti, mozna, samozrejme by se jednalo o naprosto konstrukcne i vzhledove odlisne hodinky, no a tak daleko plany jeste nespradam, pouze teoreticky 😉

dal jsem si ted klasickou balkonovou session, taky malinko zrychlenou, prace mam nad hlavu, moc se nezadarilo, prischera ze mne snad nikda nebude 😳

IMG_0002.JPG

IMG_0004.JPG

IMG_0005.JPG

IMG_0008.JPG

IMG_0010.JPG

IMG_0015.JPG

IMG_0020.JPG

IMG_0022.JPG

IMG_0024.JPG

IMG_0027.JPG

IMG_0049.JPG

IMG_0051.JPG

IMG_0059.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych klidně hlasoval pro růžovou, s nějakým kontrastním ciferníkem nebo pouzdrem, to může být odvaz! 

Jinak krásná práce, asi pošetřím🙃...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste vecer neco malo, musim predelat lumi na rucickach, na minutovce se pri tvrdnuti propadla, kazdopadne zitra by mohlo byt cislo XVII hotove

mno, dokoncit pouzdro= vyvrtat diru pro krcek korunky, ten zalisovat a nasadit sklicko, pak uz jenom skladacka a balicka domaci 😎

a nafotit samozrejme 🤓

 

 

40636067-3907-431E-82DA-B5913837DC5C.jpeg

C7C9384B-C59E-4866-9BB6-5790858E1925.jpeg

EC924ABD-38A3-4A16-8022-4EC2A4246058.jpeg

3E1A9D53-79D1-4B03-9A55-7F28B55D262F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snad to nebude tak zle 😉

dnes tedy celodenni sichta za stolem, pravda, jeste jsem stihl pripravit i vnitrni pouzdra pro zbytek serie, takze to uz pak pujde rychleji, hlavni ale je, ze jsem temer dokoncil XIIVI FirstBlood MMXX/XVII, uz jenom dotahnout aplikace a finito 🙂

rychle foto v ruznych kabatech

IMG_0106.JPG

IMG_0100.JPG

IMG_0093.JPG

IMG_0091.JPG

IMG_0085.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dikydiky, malem jsem je zacal predelavat, vzhledem k ohlasum zde 🤣

jinak v pondeli jsem se chystal na vyrobu damaskovych korunek, at to mam uz z krku, ale dnes jsem dostal takovy napad, jak vyresit vymenu korunek uzivatelsky, zacinam to malovat, vyroba nebude uplne jednoducha, ale melo by to byt prudce funkcni, tak jestli chcete, jeste vydrzte, kdyz to dotahnu do konce, bude to parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...