Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

🙂

tak trosku nestiham, spis vic nez min, pomalu uz ani nespim, jsem se od posledne vlastne nezastavil a k virtualnimu prostoru jsem se dostal poradne az vcera

co je noveho, no jak se to vezme, uz ani nevim, ted dokoncuji posledni dva kousky ze serie firstblood, jeden je vlastne uz hotov, no, soupnu par fotek, to jevic nez spousta slov 😀

 

IMG_0537.JPG

IMG_0556.JPG

IMG_0567.JPG

IMG_0573.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacalo to temer presne pred dvouma rokama a prave ted nastal cas na ukonceni tohoto sileneho obdobi 🙂
na zacatku tohoto roku jsem si predsevzal, ze serii FirstBlood do konce roku dokoncim, povedlo se, posledni kousek cislo XX je hotov 🙂

serii se budu jeste nejaky cas venovat, protoze pozorny ctenar si urcite vsiml, ze delam na pouzdre upgrade a taky vymenu korunky na korunku noveho typu - vymennou, jiz jsem ji poladil a na par kousku i instaloval, jeste me jich ale docela dost ceka, to jsem chtel taky stihnout do konce roku, lec v mych silach to uz nebylo

nebudu ted rekapitulovat, to si necham na nejaky dlouhy zimni vecer, pouze dnes vsem, kteri me na teto nejednoduche ale supr zabavne ceste podporovali at uz pisemne, verbalne, dusevne, nekteri i financne za koupenim prvnich prototypu 😄, tem dekuji obzvlast, protoze bez nich bych se nikam neposunul, uz jsem se v textu ztratil, takze vsem bych chtel poprat krasne a pohodove svatky a rovnou taky vse nejlepsi do noveho, verim, ze lepsiho roku, hlavne chapajici manzelky a pritulkyne, at vam to tika chronomagori 🙂

takze prejdem radeji k fotkam - posledni kus, XIIVI FirstBlood MMXX/XX (+srovnani s XIX) a mam doma cisto 😉 

 

 

IMG_0634.JPG

IMG_0635.JPG

IMG_0643.JPG

IMG_0649.JPG

IMG_0651.JPG

IMG_0656.JPG

IMG_0660.JPG

IMG_0661.JPG

IMG_0662.JPG

IMG_0668.JPG

IMG_0669.JPG

IMG_0671.JPG

IMG_0672.JPG

IMG_0676.JPG

IMG_0680.JPG

IMG_0682.JPG

IMG_0684.JPG

IMG_0686.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace k dokončení první (doufám, že z mnoha) sérií draku. Věřím, že 2021 pro tebe byla mega jízda a jsem více než rád, že jsi vytrval a pořád tě to baví a naplňuje. Vidím v tvé práci za ten rok obrovský posun a celý tvůj projekt mě náramně baví, ať už jako pozorovatele nebo jako přešťastného zákazníka.

Krásné vánočky i tobě a tvé rodině, hodně divokého Silvestra a spoustu dalších mega nápadů do roku 22;-)

P.S. Veliký dík za všechnu tu radost, kterou mi tvé hodinky a všechny ty výměnné součástky přinesly. Je to boží Lego pro chronomagory;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...