Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Beemane, klobouk dolů před tvou zručností, koumesem i vytrvalostí, jak to máš všechno promyšlené a hlavně že jsi celou první sérii ve vlastním potu a krvi dotáhl do zdárného konce. Číslo XX se světlým číselníkem je fakt bomba.

Přeji tobě, i všem ostatním, kteří tě tady bedlivě sledují, krásné a hlavně klidné Vánoce, zasloužený odpočinek, spoustu vysněných chronodárků a do nového roku pevné zdraví, štěstí a spoustu originálních nápadů pro další série.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ho nechte, ať do sebe přes svátky "lije" jen svařáky, grogy, vaječnáky, Bohemky. Třeba ho pak napadnou nová řešení a nápady ;)  

Jako tichý sledovatel přeji Beemanovi do nového roku úspěchy a nové zrealizování jeho plánů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky kluci, uvidime, jak se svatky vyvrbi 🙂
urcite planuju vic se det u pocitace a dodelavat jak resty - vykresy, tak nove veci pro novy design, tedy vlastne vsechno krome zakladniho pouzdra, to je navzdy zafixovano 🙂

to mi pripomina, ze jsem se chlubil novym logem, ale kaxi jsem ho sem zapomel dat 🙂 

tak tedy, co na to rikate? ale to je vlastne jedno, menit ho uz stejne nebudu, se mi libi 😄

 

XIIVI_newlogo 1.png

XIIVI_newlogo.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem ti za nazor, samozrejme som vyzkusal vsetky mozne varianty, slo mi hlavne o to, aby se vizualne odlelila 12 a 6, preto su akoby vizualne oddelene

bez tych zaobleni, priznavam, je to tak cistejsie, tiez som dlho vahal, ci to vysperkovanie stoji za to, ale nakoniec po niekolkych dnoch zirania som zvolil tu "komplikovanejsiu" variantu

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@beeman gratuluji k dokonceni First Blood. Byla to teda neskutecna jizda a je obdivuhodny, ze jsi to od tech prvnich napadu dotahl az tomu co jsi schopen vyrabet ted. Jsi borec! Sice jsme spolu mluvili, ale i tady Tobe i cele rodince preji pohodu a klidne vanoce. A mimochodem jsem Ti zaridil dalsi praci ve vlakne "Kava" 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 12. 2021 v 7:35, beeman napsal:

 

image.png

Bezesporu obě varianty, rovná i zaoblená Íčka mají něco do sebe a volbou jedné nebo druhé něco efektu získáš a něco ztratíš. Tady každopádně nejde vybrat špatně. Je o nádherně čisté, (vůči počátečnímu zápolení se zapracováním do celého ciferníku obzvlášť)


A co, nakonec přijdou další řady, reedice, schovej na dno najdeš snadno....

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, tombas napsal:

XIIVI_newlogo.png

ten motiv kružnice opakující se ve všech písmenech mi dává smysl a když k tomu vymyslíš zajímavý příběh, máš o úspěch postaráno, ale jak píše Datel, ani s jednou variantou chybu neuděláš

Přesně. Ta dotaženost naspod posledního "I" je supr a oddělení XII a VI je tu jasné. 
a teď ten majstrštyk co to logo ponese ;o)

(stačí po kouskách, v náznacích, takový chrono-strip-tease)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky vam vsem moc za komentare, kupodivu moc casu ted nemam, ale kdo ho ted ma ze 🙂

kazdopadne vsem preji vsechno nejlepsi do noveho roku, at se tady opet sejdem v hojnem poctu 😄

rika se, ze na Vanoce se maji prani  plnit, to jsem tedy nestihl, ale zarekl jsem se, ze do konce roku konecne udelam hodinky pro mou drahou, znate to, kovarova kobila bosa chodi a ta moje to mela takto uz docela dlouho, tak dnes je ten den, kdy se to konecne zmenilo

ano, prvni XIIVI 40mm jsou na svete 🙂

je to site horkou jehlou, chybi vterinovka, jiz objednano, vrchni pouzdro bude taky vypadat malinko jinak a luneta tedy taky, bude s vlozkou lunety a lumi, ale to uz jsou detaily, ktere nijak nesnizuji muj dnesni vykon 😄

jak se rika, jak na novy rok, tak po cely rok, no snad to jeste porad plati 😉

jo a CoreCase, tedy vnitrni pouzdro je u techto z titanu, vcetne dynka, vazi aktualne 89g, pro porovnani ty moje vazi 130g, sklicko ma prumer 26mm (u 44mm verze je to 30mm), sirka lunety je u obou verzi stejna

samozrejme je navlas stejna i konstrukce vnitrniho pouzdra a tedy jsou stejne moznosti vymeny vnejsich pouzder a lunet

tak a to je pro tento rok odemne vse, naladte si tento kanal opet pristi rok, rad vas zase uvidim, urcite se neco noveho bude dit 😉 

par fotek XIIVI 40mm, zatim bez oznaceni, nejake gravirovani na dynko jeste udelam, neco spesl
a jenom pro upresneni, draha ma 14cm zapesti

 

IMG_0695.JPG

IMG_0697.JPG

IMG_0699.JPG

IMG_0700.JPG

IMG_0703.JPG

IMG_0709.JPG

IMG_0715.JPG

IMG_0719.JPG

IMG_0728.JPG

IMG_0731.JPG

IMG_0734.JPG

IMG_0736.JPG

IMG_0739.JPG

IMG_0741.JPG

IMG_0743.JPG

IMG_0745.JPG

IMG_0747.JPG

IMG_0751.JPG

IMG_0755.JPG

IMG_0756.JPG

IMG_0758.JPG

IMG_0759.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@beeman Ty jsi opravdu neskutečný borec 👍 Tak obligátně přeji hodně štěstí a zdraví do nového roku, ale tobě obzvláště: mnoho dalších super nápadů 😉

Večer se hlavně nevypij do němoty🥂🍷🍾, aby sis ráno pamatoval, co šíleného tě v noci napadlo 😂

Tak hodně štěstí i v novém roce a tvé drahé polovičce a celé rodině taktéž 🍷👍

Jsem zvědavý s čím nás překvapíš příští rok 😯 PS: ten je za pár hodin, tak nemáš moc času a dámská verze se nepočítá (s tou sis měl počkat) 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...