Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

diky za zprestreni obsahu panove 🙂
mila slova potesi, kritika vrati zpatky na zem 😉

 

ja se zatim v novem roce rozbiham docela pomalu, pustil jsem se dnes do vyroby pripravku na vyrobu rucicek, resp. pro aplikaci naboju na rucicky, jeste vubec netusim, jestli to bude vubec fungovat, ale tak zitra se uvidi

pak jeste pokracovalo moje trapeni s novym cifrem, tam se mi nejak nedari design doladit a co je horsi, jeste jsem ani nevyzkousel jeho vyrobu, kdy planuju nejakou tu novinku v technologii, zatim je to tak 50 na 50 ze to nakonec nebude slepa ulicka

u te prilezitosti jsem samozrejme opet hrabnul na logo, zmena neni prilis znatelna, vsak posudte samy - davam obrazek jak noveho/stareho, tak i noveho/jeste tepleho

image.png

image.png

image.png

D278D74C-82BC-435C-82DC-DAAA353D080C.jpeg

6FFE0ACE-DF82-4DC1-A2CB-F320AE6922E0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

uz jsem sel spat, meju se a najednou desna rana, pribehnu a notas na zemi, nopoteskoste

tak rychla kontrola, pustim a nastesti bez ujmy, ale jak jsem to mel otevrene, cumim na logo a najednou mi neco blesklo hlavou a rychle jsem to nacmaral a uz bezim zalehnout, kouknu na to zitra

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, gunman napsal:

tvl v kterým korporátu děláš, tohle je přesně řeč kindrmenedžmentu? 

Tvl, v žádnym. Přišlo mi to vtipný, tak sem to tak napsal, že abych jako pobavil, dyž sem byl doteď za píčuse. Asi sem ti tam měl dát smajlíka, ale moc je nepoužívám, přijdou mi trochu kindr. 😈

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, beeman napsal:

image.png

Tohle je fajn. Líp to odděluje dvanáctku a šestku a tos přeci chtěl. S poměrem velikosti nápisu a tý “vrtule” a kdy jí použít nebo nepoužít bych pak už pracoval individuálně na konkrétnim cifru nebo modelu hodinek.

Ty kulatý verze jsou pěkný a čistý, ale viděl bych je spíš na auto než na hodinky. V korporátu by řekli: “Tů mač fau vé!”

A stran tý poslední verze - mít na ciferníku hodinek hodinky je trochu redundantní.

 

Upraveno uživatelem Katchabba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ti čoveče zaujalo toto, není to dlouhé vlnobití, jako ty v jedné lajně a pro tebe docela symbolicky opticky kousek chybí, což je ten pověstný krůček k dokonalosti, který pořád a u všeho hledáš;-)
b2f581d086b3c7579c64375856f2529c.jpg
Jinak nejsem snad ani laik, natožpak expert, ale je moudré měnit logo po jednadvaceti vyrobených kusech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nejsem expert, snad mozna laik, ale to, ze jednou by ke zmene loga doslo mi bylo jasne uz davno, ty duvody jsem popsal nedavno (moc jich neni, rekl bych ale, ze jsou pochopitelne), ano, mohl bych jeste pockat, ale vlastne proc, kdyz je to neodvratne 😉

i proto se s tim disajnem tak neustale zaobiram, musi to byt definitivni, dalsi zmena jiz neni zadouci 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch prvních 20 (21) ks lze klidně považovat za nultou ověřovací sérii, tady problém se změnou loga nevidím. O to cennější pak tyto kousky budou za pár let, až bude beeman v hodinářské síni slávy. To je jako s prvními modely Porsche nebo Ferrari.  

Tvar samotného loga je jedna věc, jak to bude vypadat na číselníku, potažmo různých dílech pouzdra hodinek věc druhá. To kruhové provedení bez dalších nápisů, korunek apod. je fajn, ale jeho význam pro nezasvěcené je trochu tajemný.

Ono teda není jednoduché ten význam najít ani v té horizontální verzi. Kdo z nezasvěcených ví, co znamená XIIVI a proč zrovna toto a že jsou to především číslice XII a VI a z jakého prvotního nápadu to vychází?

Tolik otázek a tak málo odpovědí... 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logo má být hlavně snadno rozpoznatelné a zapamatovatelné. Významy v něm skryté jsou už mnohem méně podstatná složka a rozhodně nemusí být zřejmé na první dobrou. Spousta lidí, například, určitě ví proč má Škoda v logu okřídlený šíp nebo Mercedes trojcípou hvězdu. Těm co to nevědí, ale tento fakt nijak nebrání v rozpoznání loga mezi ostatními a jeho přiřazení dané značce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s logem jeste porad bojuju, treba dam behem par dnu hrdost stranou a oslovim profiky 😄
to mi ale hrdost nedovoli 😄

zatim posledni verzi vidite na obrazku, konecne jsem dokreslil nejakou novou verzi cierniku, chystam se ukousnout poradny krajic a tento cifr vyrobit, schvalne ho delam slozity, abych si pohral a poladil postup, treba se mi to vubec nepovede/nepujde to mymi prostredky vyrobit a budu litovat tech mraky hodin zabiteho casu, ale zatim si verim 😉

image.png  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je super, ze tady muzeme sledovat tve napady v prubehu tvurciho procesu. Bavi me se na to koukat, stejne jako me bavi si vymyslet nejake vlastni projekty, ktere se s timto samozrejme nemuzou vubec srovnavat. Tva autorska dila me proste bavi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, to ze je to 102 mi uplne uniklo, je to vskutku hodne zavadejici 😄

predelal jsem a dnes se pustim do vyroby, bude to jenom pokus, takze finalni vzhled poladim v tom pripade, ze to dokazu vyrobit

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvanáctku jsi vyřešil elegantně, ale nesedí mi výše uvedené "římské dvojky" mimo 3,9,12 (nahradil bych je nebo je nechal a zmenšil vůči římským číslům. Doplnil bych taky římskou šestku, ...a možná bych se nevázal u 3,6,9 na tvar v logu (myslím že v reálu jsou indexy malé, u svítící lumi ve tmě to nebude podle mně ono, hlavně ta 3...možná ji zakulatit shora souměrně...?), anebo tam 3,6,9 číselně neuvádět....

přes výše uvedené pindy😉 máš můj veliký obdiv👏, za vše, co jsi dokázal!

Upraveno uživatelem Kamil.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...