Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

diky diky, ztim jsem se do toho nepustil, mala zacala chodit opet do skoly a neco mi domu pritahla, tak jsem pres den vytuhl 🙂

VI na stred jsem zkousel, neni to vonco

tak jsem si ted chvilicku pohral a zvazuji tu posledni verzi?

plest by se to s 102 uz nemelo

ty predchozi, s prutahlou posledni jednickou zmizi uz tak spatna citelnost loga a evokuje to 12/7

image.png

pak by to vypadalo takto

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, beeman napsal:

diky diky, ztim jsem se do toho nepustil, mala zacala chodit opet do skoly a neco mi domu pritahla, tak jsem pres den vytuhl 🙂

VI na stred jsem zkousel, neni to vonco

tak jsem si ted chvilicku pohral a zvazuji tu posledni verzi?

plest by se to s 102 uz nemelo

ty predchozi, s prutahlou posledni jednickou zmizi uz tak spatna citelnost loga a evokuje to 12/7

image.png

pak by to vypadalo takto

image.png

Ee... Too much, predchádzajúca verzia bola čistejšia. 

To logo nebolo zlé (teda na Teba príliš učesané) , malá provokatívna asymetria je asi lepšia ako bezobsažný kruh sťaby korporátu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, k tritiu, mel jsem nejake hodinky v minulosti s tritiem a neoslovily me, nebudu ale tvrdit, ze treba v budoucnu se s tim nepokusim poprat, na poradu dne to ale neni

to posledni logo je i na muj vkus takove prazdne a prilis jednoduche, je vnem skryto ale vse, takze nejak marketingove ho okecat nebude pro nejakeho profika urcite problem 😉

jenom namatkou
- kopiruje linky z loga psaneho
- zobrazuje zakladni tvar pouzdra hodinek
- ta "cara" pres naznacuje vymenna pouzdra

ale jak rikam, porad to nechavam uzrat a porad se hledam, zitra muze byt klidne vsechno uplne jinak 🙂

abych splnit predsevzeti dat ke kazdemu prispevku fotku, tak tady je temer dokonceny pripravek pro vyrobu rucicek, jeste musim dodelat hroty 0.8 a 1.4mm a budu zkouset, jestli to bude ffungovat

31B4050F-E3B1-4CC6-81D3-6F35D5787F2F.jpeg

BB2AC133-40F0-4AE3-A397-FD1C3D2293BB.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom takovy napad, ale nvm jestli jsi uz neresil. Co udelat treba dalsi verzi, kde bude to logo mene tucne?
Tady to logo je dost vyrazne, ted k nemu sedi ty masivni indexy a celkove takovy fajn festovni pocit z pouzdra a co ja vim co jeste. Ale neumoznily by ti tenci linky loga to, ze bude mene vyrazne a design budes moci delat trosku zvlast, nezavisle na nynejsim dost vyraznem a "tucnem" logu? Ale nvm, nejsem designer a tezko se mi to predstavuje. Spis jen takovy podnet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem nechtel vymejslet ale konecne zkusit, jestli to vubec pujde

byl to celodenni nerovny boj, ale nakonec jsem tuto bitvu vyhral 🥳

neni to jeste uplne ono, dalsi kus se ovsem uz povede 😉

tak urcite 😎

ted du na ty nove rucicky

 

1BC4107D-563C-47E1-8698-FCC8306805D0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem nechtel vymejslet ale konecne zkusit, jestli to vubec pujde
byl to celodenni nerovny boj, ale nakonec jsem tuto bitvu vyhral
neni to jeste uplne ono, dalsi kus se ovsem uz povede
tak urcite
ted du na ty nove rucicky
 
1BC4107D-563C-47E1-8698-FCC8306805D0.thumb.jpeg.f981c0a7dc6477b2d460e59e0824b4f7.jpeg

No ještě to opal do Tifanny blue a urvou ti ruce;-) Ale vážně vypadá to hezky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k nejakej tej blue se urcite casem dostanu, ted budu delat cifry pouze z bronzu, mosazi a medi (a buhvizcehojeste), tam jsou moznosti patinec mnohem sirsi, nez u stribra, vseho do casu 😉

ted bojuju s rucickama, rezani na pohodu, ale vytvoreni naboje malinko drhne, minutova rucka taky v pohode, pripravek paradne zafungoval, ale na hodinove je malo materialu, tak se to roztrhne, musim prekreslit a zpatky ke stroji

 

 

41A1E1BE-A5BF-4FAF-A181-7E6B4A966A18.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, bylo mi jasne, ze dojde k srovnavani 🙂

ja si ted v podstate jenom hraju, me se tento typ designu hodne libi a nebylo mym cilem napodobovat Nautily, ale prozatimni vysledek svadi k obezretnosti 😉

i ten tvar rucicek jsem chtel uz uplne na zacatku, no vsak uvidim, kam me to zavede...

 

 

yy3.png

0084.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 1. 2022 v 23:13, tombas napsal:

To néééé 🤣, já už teď vždycky v tom logu uvidím tu rybu :death:

já taky ;o) (Save the Ocean II) akorát jsem s tím hned nelezl, stačil mi trapas s logem kožedělným - Beeman se pak na dlouho odmlčel a já si připadal jako viník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...