Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

diky panove, je to zatim takovej freestyle bez hlubsi myslenky, jako ne zebych byl kdovijaky myslitel, ale vsak vite jak 😉

vterinovka tam neni schvalne, tak prtavou nemam a vyrobit neumim, tak cekam na dodani z Nemecka

dnes je nosim ja, nepochybne naposled, nechtela je dat rano z ruky 😁

 

2E91BA78-88F5-4D0E-A839-61E35A494FFD.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouziti krivek v logu schvaluji :D do techto asi budu muset jit a nechat si ten cifr personifikovat svym JD ve spodni casti, kde je ted ten obdelnik

pekne se to vyviji. na pocitaci to logo nevypadalo tak dobre - skoro bych rekl ze to porad bylo hodne neprehledne, rozhazene, nelogicke... ale na ciferniku to vypada skvele a ladi na ruckach i indexech.

pises ze je to volna tvorba, takze chapu, zes tam nechal ten rakousko uhersky obdelnik, ktery mi do celkoveho designu tedka vubec nesedi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, myslim, ze si toto logo uz necham

znate to, ´ten s tou velkou zidlí´, ja budu ´ten s tou divnou rybou' 🤣

myslel jsem, ze mam dalsi serii uz promyslenou, to bylo minuly rok, ted jsem zjistil, ze opak je pravdou

normalne zvazuju, ze neudelam serii ci serie, ne v tuto chvili, ze to necham dozrat 

ze ted budu tvorit uplne volne, bez laduAskladu, pracovni nazev ANARCHY, neberte to zatim za bernou minci, je to aktualni napad ze zoufalstvi a nedostatku invence 😉

urcite chci rozvinout tema karlika ctvrtyho a orloje, nejake nacrty uz mam, taky to ale potrva, nez si to sedne

hlavne se dnes musim pustit do upgradu tri pouzder na novou korunku, kluci jsou uz urcite netrpelivy 😉

ted jedu neco vyrizovat, tak jsem nahodil hogofogo pouzdro 😃

 

5C32CD2B-3B8A-4619-9D67-F076978447CB.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zensky, nez vylezou z baraku, tak pul hodiny si maluji fasadu a na sebe navesujou kovovy nesmysle, nekdy taky s sutrama. 

A Beeman ... ten si meni pouzdra, lunety a kdyz mu jeste vyjde cas, tak klidne i cifernik. :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, j.e.n.i.k.82 napsal:

Tohle je vážně bomba! 

Jen tedy ta Future noFtalgia mě tahá za oči. 

Tak je to dobře. Oba znaky se liší ale ve švabachu se docela podobají. Právě kvůli obtížné čitelnosti pro cizince byl tento v Německu zakázán roku 1941.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to Gothicke pismo, ma svoje specifika 🙂

mel jsem uplne rozlitany tyden, uz ani poradne nevim, co jsem delal
dnes jsem mel v planu dodelat upgrade, ale opet se mi den rozhodil a kdyz uz jsem se dostal do dilny, chtel jsem neco na rozehrati, tak jsem se pustil do noveho pouzdra pro 40mm, takze nakreslit, poladit, naprogramovat drahy, poladit a hura do toho, kolem sesty se mi povedlo jedno vyrobit, tak jsem se jeste pustil do lunety a taky zrealizovat to, co me ohledne lunety dnes napadlo, takze ted konecne hotovo, draha hned nasadila a ja udelal rychle foto, na vic uz nemam sil 😉

 

IMG_0806.JPG

IMG_0812.JPG

IMG_0814.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...