Jump to content

XIIVI

beeman
 Share

Recommended Posts

jsem se malinko precenil 😁

pouzdro je v podstate hotove, jeste dopracovat dolestit rucne a pujde do lazne, to spacham uz doma

lunetu mam nakreslenou a temer doprogramovanou, ale to az zitra, dnes mam toho plne kecky, obrabeni pouzdra uz tak dlouho zase netrvalo, ale nez jsem odladil program a cnc, hodne jsem se zapotil

0103000B-125A-4126-B0BC-1B6834A2A7C1.jpeg

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

V 4. 10. 2021 v 20:32, beeman napsal:

kdyz uz tady mam tu leptaci chemii, tak jsem si vyleptal jednu lunety pro XIIVI ala RJ, vsak vsichni vite, ze je mam, tak to snad nikoho neurazi 😉

a taky skupinove foto, kudy chodim, tudy fotim, chci se to naucit

IMG_9781.JPG

IMG_9782.JPG

IMG_9783.JPG

IMG_9784.JPG

IMG_9802.JPG

Rozhodně neruazí :) Dokázal bych si je na ruce představit. Vypadají fakt skvěle :)

pouzdro vcera vyleptano, je to parada, akorat kresba neni moc videt. 
dnes tedy drzte palce, musim pouzdro zakalit, aby ocel zoxidovala a kresba se tak zvyraznila, samotne kaleni problem neni, jenom mam malinko obaavu z toho tenkeho mustku u vybrani pro korunku, snad to v tom miste neprdne

kazdopodne dnes i vyrobim lunetu, jsem zu celej nazhavenaj 🙂

před 15 hodinami, beeman napsal:

jsem se malinko precenil 😁

pouzdro je v podstate hotove, jeste dopracovat dolestit rucne a pujde do lazne, to spacham uz doma

lunetu mam nakreslenou a temer doprogramovanou, ale to az zitra, dnes mam toho plne kecky, obrabeni pouzdra uz tak dlouho zase netrvalo, ale nez jsem odladil program a cnc, hodne jsem se zapotil

0103000B-125A-4126-B0BC-1B6834A2A7C1.jpeg

Tvar pouzdra nádhera, krásná práce. Jen tam nějak nevidím ani náznak té damaškové kresby, tak nenapínej a hned jak to trošku vyleze, tak sdílej;-)

Teda, hodinky s letokruhy ;o) 
nádhera
kde ty se zastavíš...

třeba by šlo udělat pro dámský model damascénské zlato ze žlutého a červeného zlata ;o)

Gratulace k dalšímu zdolanému stupínku na tvé cestě k .... třeba dokonalosti. Vypadá to suprově. Tak teď už fakt jen 4x a máš první várku hotovou:-) A na lunetu jsem taky zvědavý jak pes;-)