Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sem to patri taky. Beeman je dabel! Je neuveritelny kam to za rok byl schopen dotahnout a co vsechno se zvladnul naucit.

Mam tu cest mit jeden z jeho rucne vyrobenych kusu na ruce a je to proste pecka a hrozne me to bavi! A i ve tme 🙂

7052944-D-93-D9-4342-A2-C1-9-A0-D936-EAB

Btw, je to foceny na ruce a telefonem a mam ruku trochu otocenou, takze nejsou videt vsechny indexy, ale jsou tam.

Edited by Maxmillian

Diky Maxi, jsem nesmirne stasten, ze ti delaji radost, vsak ty vis 🙂
a koukam, zes tam dal lepsi baterku, nez s jakou jsem ti je  predal ja 😄

prave dokoncuji druhy kus FirstBloodu (tato serie bude mit celkem 11 kusu, I, II, III zustavaji doma), No. MMXX/V, zatim nemam potvrzen zajem, byl ale bych rad, kdyby zustali na foru, proto si dovoluji toto avizovat zde ve vlakne, abyste o tom vedeli vy, sledujici toto vlakno, jako prvni, se mi klidne ozvete
snad za toto nedostanu BANana, kdyz tak se uvidime za nejakou dobu 😄

zaroven pripravuji nejake graficke zobrazeni toho, o co vlastne jde, chvilku to ale potrva

a taky pracuji, zatim jenom imaginarne, na mensi verzi hodinek, prozatim to vypada, ze by to melo bez problemu jit i se zachovanim konstrukcnich prvku stavajici verze, ale to bude mozna hudba budoucnosti, jeste se mi nepovedlo vyresit vsechny zaludnosti

ono to pujde, rekl bych, ze mam vyreseno a 40mm verze bude vyrobitelna, no, realita ukaze jestli nekecam 🙂

image.png

k mensi verzi me dokopala neustalym tlakem moje draha, precejenom ma hodne utlou rucicku 🙂

vyrobim jeden kus, pro ni 🙂

jsem dal dnes jeste dokupy par nozicek, jeste malinko pece a bude pripraveno

B6CE86B2-41CA-4D44-9366-50D10C273EAF.jpeg

před 15 hodinami, beeman napsal:

k mensi verzi me dokopala neustalym tlakem moje draha, precejenom ma hodne utlou rucicku 🙂

vyrobim jeden kus, pro ni 🙂

jsem dal dnes jeste dokupy par nozicek, jeste malinko pece a bude pripraveno

B6CE86B2-41CA-4D44-9366-50D10C273EAF.jpeg

Mínil jsi jistě útlou ručku, a ne že pomáhala u frézy a tu náhle.... 

Perfektní, se mi fakt líbí ten koncept jednoduché výměny viditelné části pouzdra, prostě několik hodinek v jednom balení. Ideální pro chronomagory, kteří se trochu nudí a hledají originalitu👍🙂.

diky vsem, Maxovi za krasne fotky, uz se cejtim pomalu jako Kuncak, vsichni foti lip nez ja 😄

davam dohromady nejake obrazky pro web, tak je placnu nejdriv sem, jestli je nepohanite 😉

bila zima.png

dvojka.png

hneda noc.png

orloj.png

Máš to pěkné, úplně v pohodě na net, jen mi tam chybí jiné pohledy na ty hodinky, z profilu, naplacato, detail korunky, dýnko...