Přejít na obsah

Christopher Ward C65 Trident


Doporučené příspěvky

Hodně se tu o této značce píše a byl jsem na ně hodně zvědavý - naskytla se příležitost, kdy jedny C65 nabízel vážený člen shewcza, tak jsem se jich ujal. Konkrétně se jedná o Christopher Ward C65 Trident  Automatic ve verzi černé s ocelovým tahem.

 

post-19918-0-26682500-1573805952_thumb.jpg

 

Nemá cenu dělat další hromadu fotek, když shewcza pořídil dokonalé - zde:
http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/133497-chrward-c65-trident-automatic/&do=findComment&comment=2423723

 

Zde jen mé fotky se sžíváním se (k pracovnímu saku celkem sednou) a při zkoušce řemene z cordury (ten by jim taky mohl slušet na takové to pobíhání venku).
 

post-19918-0-16676200-1573805546_thumb.jpg  post-19918-0-41533300-1573805589_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Roman-ZA:

Máš naprostou pravdu, ten hadr jim sedne naprosto dokonale...

;)
Ale jen mimochodem - tohle není pravé NATO, respektive nemá ten atribut, kdy se pod hdinkama provleče dvojí hadr... chová se jako jednoduchý řemen provlečený mezi hodinkami a stěžejkami a jeho délka se koriguje na přezce - viz např. inzerát člena Roberto79 http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/132715-crownbuckle-chevron-harvest/
Je z perfektního "nezničitelného" materiálu (balistický nylon) 
 

5d6514d46b455d8818ba452cf12ca6e5.jpg

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Roman-ZA:

Máš naprostou pravdu, ten hadr jim sedne naprosto dokonale...

;)

Ale jen mimochodem - tohle není pravé NATO, respektive nemá ten atribut, kdy se pod hdinkama provleče dvojí hadr... chová se jako jednoduchý řemen provlečený mezi hodinkami a stěžejkami a jeho délka se koriguje na přezce - viz např. inzerát člena Roberto79 http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/132715-crownbuckle-chevron-harvest/

Je z perfektního "nezničitelného" materiálu (balistický nylon) 

 

5d6514d46b455d8818ba452cf12ca6e5.jpg

take nieco by sa mi asi hodilo aj na moje Polarky. kde sa da take nieco zohnat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to nemyslel - nesžil jsem se s Tridenty (takže už je pouštím dál, jsou v nabídce...)
;)

btw - obecně to mám takto:
řemeny dle mého většině hodinek hodně sluší a jen jejich výměnou za jiný může člověk mít jiné hodinky, nicméně jsou nepraktické, choulostivé atd.;

nejpraktičtější jsou pro mne meshe, hned po nich tahy, jenže meshe a tahy zase nesluší všem hodinkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja presne viem, o com hovori ;)

 

To se nedá popsat - prostě ta jiskra, když byly na ruce, nepřeskočila. To asi většina někdy zažila. Objektivně ale super krásné, perfektně zpracované hodinky, o tom není sporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...