Přejít na obsah

NOMOS TANGENTE SPORT NEOMATIK


YPO

Doporučené příspěvky

po hodně dlouhý době jsem zase z nějakejch hodinek v prdeli ..... na těchhle mi nevadí vůbec nic .....snad jenom rezerva chodu by mohla být delší a cena o 50t menší :D

 

https://nomos-glashuette.com/en/tangente/tangente-sport-neomatik-42-date-marine-black-581

 

noa s tmavým číselníkem ..... to je jasný ..... pecka

 

https://www.youtube.com/watch?v=NettZC7Zc9E

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se na ně snad půjdu podívat. Tah je navíc podle fotky broušenej, takže fakt snaha o to, aby ani omylem nevypadal jako součást hodinek. Takovej styl anti-GG.

 

Edit:.večer sjedu to video, abych nezůstal kundem navždy (aspoň v týhle kauze teda)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý, fakt. Snad bude ve videu vysvětlenej jinej odstín oceli (u Seika to dělá třeba Diashield a je to dost naprd).

Bych je asi stejně hodil na řemen, nejlíp plaveckej, když maj těch 300m. Zlatohnědej Hirsch Performance James třeba. Ale ten nefutrovanej origo jim sekne perfektně, to zas jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ja byl Na Prikopech... Pankrac nemam rad, u Dusaka jsem tam ani nebyl. Ale chodi tam jeden clen fora do prace a v balonaku behem dne nabizi lidem 32mm Omegy a Monzy a predrazene viceroy atd... tak se tomu mistu snazim vyhnout :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl Na Prikopech... Pankrac nemam rad, u Dusaka jsem tam ani nebyl. Ale chodi tam jeden clen fora do prace a v balonaku behem dne nabizi lidem 32mm Omegy a Monzy a predrazene viceroy atd... tak se tomu mistu snazim vyhnout :-D

 

toho pana jsem myslim jednou potkal. podezrelej od pohledu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj někdo od něj koupil i dost draho nějaké ušmudlané precisty a za týden se jich už zbavoval snad za půlku.

On je dost neodbytný, jednou nám prodával i bundu na pivu. Prý americká, trochu kratší rukávy, ale to je moderní.... podle mě jí našel cestou normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze to hodili do toho 42mm pouzdra. Uz Ahoi byly dost velke. Ten chlap ma 18cm ruku a stejne mu to precniva zapesti. S tema nozkama by meli neco delat. Vypada to blbe.

 

P.S. Jsem slysel, ze ten typek uz zadne Omegy nema a ta delka rukavu bundy pry taky nesouhlasi :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Co novinka v modrý a s novým tahem? Líbí se mi snad všecko, jen to datum mi přijde moc vpravo souply... a mohlo to mít větší power rezervu, jinak total pecka

https://monochrome-watches.com/introducing-nomos-club-sport-neomatik-date-steel-and-blue-specs-price/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...