Přejít na obsah

Prosím o radu s koupí


Mašu

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem,

obracím se na vás jako na zkušené chronomagy a prosím o radu.

Uvažuji o koupi hodinek Longines Master Collection L2.793.4.51.7

 

U Bechyněho je mají nové za 51.070,-

Na chronu24 u italského prověřeného obchodníka s kamenným obchodem nové i s doklady a krabicí za 35.764,- (obchod Sorelle Ronco Itálie).

 

Nevím, co si o tom mám myslet... opravdu je ta cena o cca 16.000,- nižší?

Není v tom nějaký zádrhel? Co servis?

 

Moc děkuji za vaše názory/postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, zadrhel to neni, kup to primo na jeho eshopu jestli ma a bud si jistej, ze je AD, nebo aspon bude potvrzena zarucni karta. Pak mas celosvetovou zaruku. Ta cena mi neprijde uplne nizka, tak predpokladam, ze potvrzena karta bude.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlas s vyssie uvedenym... -30% z doporucenej pultovky nie je pri takychto hodinkach az tak vynimocne. Ked sa na on-line nakup necitis tak skus zavolat alebo napisat predajcom v CR aj mimo Prahu a daj si spravit ponuku... aspon -20% na Longines by malo ist aj tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsou ony:

 

https://www.chrono24.cz/longines/master-collection-black-dial--leather-40mm-l27934517--id7419294.htm

 

Potom uvažuju nad těmito:

Nevadí mi, že nejsou nové, ale nevím, jestli jsou origo? pásek a sponu bych nechal u Bechyněho vyměnit za origo.

 

https://www.chrono24.cz/longines/master-collection-chronograph-automatik-herrenuhr-l26294--id12682793.htm?checkoutId=1765769&showAll=1

 

Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten druhej odkaz mi nejak nefunguje. Ty prvni bych si rozmyslel, nejsou podle me moc hezky, jen na remenu, WR30.. ale nosit to budes ty:) Nicmene si myslim ze za skoro 40 s postou uz se da poridit lepci hitparada, nemuzu si pomoct.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...