Přejít na obsah

Breitling Avenger Seawolf


Chronoland

Doporučené příspěvky

O koupi Avenger Seawolf jsem dlouho uvažoval, moc se mi líbily, ale pořád jsem si nebyl 100% jistý. Bál jsem se, že budou na tu moji "ručičku" příliš velké. Ale potom jsem si je vyzkoušel na ruce a bylo hned rozhodnuto. Mám je objednané a už se nemůžu dočkat... Až přijdou, dám sem nějaké fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O koupi Avenger Seawolf jsem dlouho uvažoval, moc se mi líbily, ale pořád jsem si nebyl 100% jistý. Bál jsem se, že budou na tu moji "ručičku" příliš velké. Ale potom jsem si je vyzkoušel na ruce a bylo hned rozhodnuto. Mám je objednané a už se nemůžu dočkat... Až přijdou, dám sem nějaké fotky.

 

Mozem sa spytat, kde si ich objednaval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozem sa spytat, kde si ich objednaval?

Přes internet ne, na to bych fakt neměl nervy. :)

Nejblíž jsem to měl do Brna k Hanákovi. Znal jsem cenu v eurech, tak jsem měl určitou představu, kolik by to mělo být v korunách. Ale bylo to o více než 2.000 Kč víc, než jsem čekal.

O dva dny později jsem byl shodou okolností služebně v Praze, tak jsem se stavil v Carollinu. Říkal jsem si - Praha, Pařížská - to nemůže být levnější než Brně. Ale ono bylo! Cenu přepočítali z eur v aktuálním kurzu.

Já vím, někdo řekne, že 2.000 Kč vzhledem k celkové ceně nic není, ale mě jde spíš o princip. Hanák mě prostě zklamal a já ho nebudu ještě podporovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Seawolf:titan 3000M,Steelfish: ocel 2000M,stroj stejnej

 

takže zásadní rozdíl :thumbsup_anim: super díky

Celkem mně produkce breitlingů moc nezajímala, eta sice upravená, přehršel modelů, které se zvájemně nahrazují. Faktem ale je, že když jsem si je zkusil na ruce, tak to je pocitově kus hodinek, a pak ty recenze, že už začínám uvažovat o big B, zatím to vypadá na steelfishe na modrém kaučuku :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím to vypadá na steelfishe na modrém kaučuku :suicide_anim:

 

vyzkoušej černé na černém kaučuku, ten černý ciferník je v kombinaci s indexy, ručkama a podílem leštěných ploch nedostižný, jsou to snad jediné Breitling co se mě líbí natolik, abych je koupil a s radostí nosil, steelfish jsou live dokonalé, našel jsem pár fotek pro inspiraci ;)

 

dsc00292tf5.jpg

dsc00291nr4.jpg

dsc00286cf2.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzkoušej černé na černém kaučuku, ten černý ciferník je v kombinaci s indexy, ručkama a podílem leštěných ploch nedostižný, jsou to snad jediné Breitling co se mě líbí natolik, abych je koupil a s radostí nosil, steelfish jsou live dokonalé, našel jsem pár fotek pro inspiraci ;)

 

Jo, řek bych, že tohle můžu do puntíku potvrdit ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnovace - osobne se mi modrej kaucuk od B moc nelibi.. radsi bych sel do cernyho kaucuku na modry/cerny steelfishe. Na modrych ho pouzivam a vypada to dobre, k cernym to samozrejme pasne bez problemu ;) Jestli budu mit cas, muzu zitra nejaky dalsi fotky cvaknout ;) Jinak souhlasim s gasem, steelfishe jsou nazivo vyborny hodinky! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...