Přejít na obsah

Hublot Sorai


Pjurcik

Doporučené příspěvky

Já ti nevim, Maruš... Možná je to nemoc, ale v podobných případech koukám v první řadě na šroubky - třeba to technicky opravdu nejde, ale že mají drážky každý jinak, by mi u tak renomované značky vadilo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevim, Maruš... Možná je to nemoc, ale v podobných případech koukám v první řadě na šroubky - třeba to technicky opravdu nejde, ale že mají drážky každý jinak, by mi u tak renomované značky vadilo... 

A umíš si představit, jak by na takovejchdle hodinkách vypadaly ty šroubky zarovnaný? To by vocenil snad jen korporátní estetik typu voranžový boty/vopasek/řemen k hodinkám = sem dokonale sladědej a výjimečnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevim, Maruš... Možná je to nemoc, ale v podobných případech koukám v první řadě na šroubky - třeba to technicky opravdu nejde, ale že mají drážky každý jinak, by mi u tak renomované značky vadilo... 

Pokud to jsou šroubky jako šroubky, tak to technicky v podstatě nejde. U Oaků je to jiný, tam se vrtí zespoda matkou (ne mojí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vtipny je jak Biver z kazdy znacky, kterou dostane do ruky udela Hublot ;-) viz Tag Heuer a ty skeletonovy carrera, viz Zenith a skeletonovy Defy :-) me to nijakneurazi, ale je strasne citelnej. Faktem je, ze malokdo je dnes v tyhle branzi legenda jako on, od spoluprace s Gentou v AP, nebo koupi Blancpainu v osmdesatkach

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...