Přejít na obsah

Jáká je eta v ds action?


Mirek007

Doporučené příspěvky

 

No co já mám načteno,tak je to stejné. Rozdíl je jen v seřizování a zdobení. Jinak denní odchylka 30s sedí spíš na standar ale úplně nové hodinky si nějaký čas budou sedat a odchylka samozřejmě může být jinačí.

však se zatím na ruce jen rozkoukávaj :) Počkám 3 měsíce a uvidím.Jen mě zajímal ten strojek :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si je jednou šel koupit do Koscomu, na tahu teda, ta guma se mi nelíbí. Rozhodoval jsem se mezi Longines Hydroconquest (který jsem naživo hned vyřadil) a těmahle, respektivě novější verzí s datumovkou na trojce a nakonec jsem odešel s baterkovou verzí s precidrive "strojkem" která je teda trochu jiná, ale pro moje potřeby vhodnější. Mám je moc rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já jsem si je jednou šel koupit do Koscomu, na tahu teda, ta guma se mi nelíbí. Rozhodoval jsem se mezi Longines Hydroconquest (který jsem naživo hned vyřadil) a těmahle, respektivě novější verzí s datumovkou na trojce a nakonec jsem odešel s baterkovou verzí s precidrive "strojkem" která je teda trochu jiná, ale pro moje potřeby vhodnější. Mám je moc rád.

ty quartzky jsou strašně malinký:) Co se týká tahu tak to má opravdu každej jinak.Rád nosím hodinky na těsno a guma je guma.Navíc s těma kovovejma kolikrát lidi cinkaj jak zvoneček :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...