Přejít na obsah

Anketa Prim vs. Omega



Doporučené příspěvky

Súhlasím s tebou, že v tomto prípade by to mnohé vysvetľovalo...

Ale aj tak si myslím, že ak by boli ceny základných/neindividualizovaných modelov nižšie a teda i nižšia marža pre PRIM, tak by si tieto modely pravdepodobne kúpilo viac ľudí a kumulácia zisku vedúca k upgradu (ktorý si spomínal) by bola rýchlejšia... ale aspekty súvisiace s elasticitou cien primiek sú na posudení vedením...

Mě to přijde, tak že prostě ty kterým se ty hodinky líběj jen nejsou ochotni ty peníze za to dát a tak ted lamentujou a snad doufaj, že cena se tak sníží, když teda Prim jako teda uvidí kolik, že vlastně má potencionalních zákazníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 702
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A vůbec, já PRIMu přeju. Tady se furt omílají žvásty o ceně a furt se s někým srovnává a kdesicosi... Jasně, PRIM je drahý a po nedávném zvýšení cen si už LINEA prostě nebudu moct dovolit, ale jde o to, že máme funkční tržní ekonomiku a kapitalismus a PRIMu se v něm evidentně daří a hodlá rozšířit svou produkci na obnovení výroby vlastního kalibru, čili - vše funguje tak jak má a ELTON je evidentně na správné cestě, ať si říkáte co chcete. Jak psal PRIM, zisky stoupají - co víc potřebujete jako důkaz toho, že je zvolena správná cesta?

 

A já osobně sním o tom, že snad jednou budu mít dost prostředků na to (upřímně tomu ale nevěřím :-D ), že si na bázi diplomatů nechám udělat solitér s 68 z mých prvních hodinek, podobu už dávno nosím v hlavě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D vždyť to je přesně to, o čem píšu - až přijde den "D" ........ hodinky dodáme, až je vyrobíme ........ cena je přiměřená........ přesnost dostatečná.......:D má to půvab a velkorysost staré buržoazie. Možná proto je to tak nesnesitelně provokativní až nepochopitelné. Asi je to tedy bezděčný vedlejší efekt porodních okolností každého projektu, ale už se stává legendou :).

 

mengelis - a pročpak by ne? Podívej, jsi pořád blíž, je otázkou času, kdy prim bude mít i velké pouzdro diplomat na 68-ičku vyrobený.......

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

mengelis - a pročpak by ne? Podívej, jsi pořád blíž, je otázkou času, kdy prim bude mít i velké pouzdro diplomat na 68-ičku vyrobený.......

 

Nenene, to bude solitér jediný do kusu, zlaté pouzdro, rozměry (ani klasika, ani L.E.) a další mé výmysly specifikovat nebudu, protože vím, že to bude něco extra a nechci aby mi to někdo během těch příštích 20 let, než na něj budu mít, vyfoukl :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D vždyť to je přesně to, o čem píšu - až přijde den "D" ........ hodinky dodáme, až je vyrobíme ........ cena je přiměřená........ přesnost dostatečná.......:D má to půvab a velkorysost staré buržoazie. Možná proto je to tak nesnesitelně provokativní až nepochopitelné. Asi je to tedy bezděčný vedlejší efekt porodních okolností každého projektu, ale už se stává legendou :).

 

mengelis - a pročpak by ne? Podívej, jsi pořád blíž, je otázkou času, kdy prim bude mít i velké pouzdro diplomat na 68-ičku vyrobený.......

 

Cigi.. co to kvakas? jaka velkorysost stare burzoazie? myslis te burzoazie ktera , napodobujic aristokracii, zacala nakupovat nabytek jednoho urciteho stylu :) ty si dodavas falesny pocit "neceho" primkama? No potes koste ....

 

Jinak, porovnavani cen, precize, materialu... proboha, vzdyt to se deje snad ve vsech rubrikach!!! Poradte s vyberem, Archimede x Steinhard... etc. etc. ... To ze Prim svou cenovou politikou nuti ke krouceni hlavama asi neco znamena...

 

Dalsi nesmysl co tady padnul je od mmmara: nemame na primky a tak doufame, ze ten humbuk cenu prim srazi? Tak si precti muj podpis, jedny primky tam najdes... a koukni i po tech dalsich hodinkach... (parafrazujic cigiho zoufaly prebrept) rikam neurazej aristokrata :)

 

nejak tady zapadla otazka co je na Orlicich vylepsene, ze byly zdrazeny? :)

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onione, co si myslíš, že ti na to mám odpovědět ?? :) Ano, máš recht, s gustem si dopřávám to uvolnění nic upoceně nesrovnávat a prostě si koupit to, co se mi líbí za cenu, kterou si mohu dovolit a dostat to, až to bude hotový, protože to beztak k ničemu nepotřebuju...... dobře, tak je to aristokratický, když jinak nedáš.

 

Musím se přiznat, že já dělám taky pořád úplně stejný výrobek a je rok od roku dražší. Moji zaměstnanci vyrábějí samosebou ten samý výrobek a berou rok od roku víc peněz. Ty se zlevňuješ??

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to přijde, tak že prostě ty kterým se ty hodinky líběj jen nejsou ochotni ty peníze za to dát a tak ted lamentujou a snad doufaj, že cena se tak sníží, když teda Prim jako teda uvidí kolik, že vlastně má potencionalních zákazníků.

 

o čom to tu preboha rozprávaš???

 

ak poviem, že sa mi nepáčia breitling for bentley alebo zenith defy a že sú prehnane drahé, tak to tiež znamená, že sa mi vlastne páčia a že chcem zraziť cenu???

 

je to fakt smiešne, čo tu píšeš...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vůbec, já PRIMu přeju. Tady se furt omílají žvásty o ceně a furt se s někým srovnává a kdesicosi... Jasně, PRIM je drahý a po nedávném zvýšení cen si už LINEA prostě nebudu moct dovolit, ale jde o to, že máme funkční tržní ekonomiku a kapitalismus a PRIMu se v něm evidentně daří a hodlá rozšířit svou produkci na obnovení výroby vlastního kalibru, čili - vše funguje tak jak má a ELTON je evidentně na správné cestě, ať si říkáte co chcete. Jak psal PRIM, zisky stoupají - co víc potřebujete jako důkaz toho, že je zvolena správná cesta?

 

A já osobně sním o tom, že snad jednou budu mít dost prostředků na to (upřímně tomu ale nevěřím :-D ), že si na bázi diplomatů nechám udělat solitér s 68 z mých prvních hodinek, podobu už dávno nosím v hlavě :-)

 

ja tiež PRIMu prajem. to však neznamená, že nemožem mať iný (kritický) názor na ich cenovú politiku, komunikačnú stratégiu alebo smer, ktorým sa rozhodli ísť, či uspokojovať svojich zákazníkov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přiznat, že já dělám taky pořád úplně stejný výrobek a je rok od roku dražší. Moji zaměstnanci vyrábějí samosebou ten samý výrobek a berou rok od roku víc peněz. Ty se zlevňuješ??

 

Je zvlastni, ze kdyz obecne se v oboru zlevnuje, tak nekdo zdrazuje... a vsimni si, vetsina zdrazeni (napr. auta) ssebou vzdy prinesou nejake "vylepseni".. tady se prida drzacek, tady klika v barve vozu... Co pribylo tady? Navic jsem si nevsimnul, ze by v hodinarskem prumyslu dochazelo ke zdrazovani.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si děláš srandu? Skoro všichni průběžně zdražují, hlavně ty dražší značky.

 

Ano zdražují, Omega udělala nové bondovky s coax. a cena se posunula zásadně nahoru, Rolex GMT Master s keramickou lunetou stojí víc než ty předchozí,atd.., ale změna ceny je u nového modelu, byť nahrazuje v nabídce původní. To se u Prim nepodařilo, modely se jmenují stejně, jsou stejné, pokud mají nějaké rozdíly tak mi zůstaly skryty (kromě jiného rotoru u Orlíků..). To je rozdíl, podle mě dost podstatný rozdíl.

 

Zajímavá otázka pro pamětníky, kolik stály řekněme bondovky před 10 lety, kolik stály před 10 lety Orlíky.. Myslím že tempo zvyšování cen je u Prim mnohem strmější.

Upraveno uživatelem OldaA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zvlastni, ze prestoze se Primova technika nezmenila, v cenach dohnal i renomovane znacky... asi z toho vyplýva co? No vyplyva z toho ze zdrazuje vic, nez je v oboru zvykem... Pravda, umi z kusu safiru vybrousit cylindricke sklo... :)

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na prvy pohlad vyzera to zdrazenie dramaticky...ale je potrebne vziat do uvahy inflaciu a tiez oslabenie dolára i voči korune i voči euru

 

ak si napriklad cenu hodiniek Air King - 114200 v októbri 2007 prevedieš na Kč je to 3800x19,218 a to je cca 73 000 Kč

a v júny 2008 je to 4250x15,634, teda cca 66 444 Kč

 

takže k žiadnemu zdraženiu nedošlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
...takže k žiadnemu zdraženiu nedošlo.

 

Demagogie! Nesmysl! Samozřejmě, že zdražují. Copak to můžeš přepočítávat na koruny? Kolik lidí z Čech a za české koruny v českých obchodech si kupuje Rolexy v poměru k celkovým prodejům ve světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...