Přejít na obsah

Moonwatch 2019


Doporučené příspěvky

Zdar všichni, 

 

dlouho jsem měl v hlavě jako jeden ze svých chrono snů Moonwatche. Dneska se mi to konečně povedlo. Je to skvělý a nemůžu se vynadívat!

 

Dlouho jsem samozřejmě laboroval nad tím jestli safír nebo hesalit, i když praktická část hlavy mi říkala safír, tak jsem nakonec dal na tu pocitovou a mám hesality :) Trochu se bojím teď chodit blízko zdí a vůbec kamkoliv tu ruku s hodinkama dávat nebo s ní něco dělat, ale to snad přejde :D 

 

Všichni dobře znáte, ale přidávám ještě fotku z dnešního krásného dne!

Hodinkám zdar

post-25110-0-86541500-1575660107_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace! Jedny z nejskvělejších hodinek.

 

Edit: A pouč se z chyb ostatních - až chronobundus udeří, neprodávej je, ale přikupuj (jestli to budget umožňuje) :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně prodávat nebudu. Jsou to moje dreamwatch :) Jediný po čem do budoucna budu pokukovat jsou limitky, už jsem se tu bavil s lokálními prodejci a reálně je dostávají na prodejnu, např. 1-3 kusy a není na ně prý čekačka ale čistě "first come, first served", tak uvidíme :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika, gratuluju! Jeste porid posledni vydani Moonwatch only a mas to komplet ;-). Ja uz mam ctvrty...definitivni. Rozhodne neprodavej, clovek na tom strasne tece :-D.

 

Haha, tu už akorát řeším! :) Ještě jsem pořídil https://www.lego.com/cs-cz/product/lego-nasa-apollo-saturn-v-21309. Nebudu :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...