Přejít na obsah

Ukradené IWC Portuguese


feltharg

Doporučené příspěvky

Nevím, kam jinam to dát, žádnou sekci na to nemáme (bohudík?), tak to prdnu sem a kdyžtak s modama něco můžem vymyslet (podsekce v prodejní sekci?).

Akorát jsem se teď při hledání začetl do příběhu igenů z frýdecké pošty, taky hustý.

 

O co jde.

 

Ukradli mi v Kodani moje panda portugaly :( (kromě jiného).

 

IWC Portugueser IW3714

serial 2908623

Byly to ty od sibiře, celkem vzácnej kousek, v pořádně nošeným stavu (s malým ťukancem na levém boku pouzdra).

 

V IWC o tom věděj, ale taky ta komunikace s nima teda nic moc...

Kodaňský policajti nahouby, ty to rovnou zavřeli na místě, že prej nemaj surveillance. V Kodani se prej krade strašně...

Pojišťovna (ERV) sice úplně super, celkem rychle mi vyplatili maximum pojistnýho limitu, ale to vzhledem k celkové výši škody (notes, foťák, skla a spousta dalších cajků) pokrylo krásnou desetinu hodnoty :(

 

Ani nevím, proč to sem dávám - snad kdyby měl ještě někdo další nápad, kam všude se to ještě snažit rozkřiknout?

Dával jsem to na zahraniční WUS forum a na instáč, ale to spíš pro pocit, že člověk udělal maximum...

Přítelka z lístosti psala asi pěti soukromejme detektivům, ale bez odezvy.

 

Kdyby je náhodou někdo vydražil na aukru jako Jeronimo ty Karlovy Igeny, tak mi dejte echo...

(tak teda bez sarkasmu teď - takovej dánskej bazoš je www.dba.dk plus jsem ještě sjížděl facebookový skupiny)

 

post-27322-0-20908200-1575794556_thumb.jpg

Upraveno uživatelem feltharg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...