Přejít na obsah

PERRELET TURBINE 1047/9


Doporučené příspěvky

Dokonalý zpracování s atypickým kukučem mě udělalo šťastným :-)

 

kalibr P-331 (inhouse, základ Soprod_Festina group)

rezerva chodu 42 hodin

25 kamenných uložení

frekvence strojku 4 Hz (28800 polokmitů za hodinu)

antireflex

lumi

44mm

 

post-66824-0-27179300-1576015000_thumb.jpgpost-66824-0-33592100-1576015017_thumb.jpgpost-66824-0-05031600-1576015036_thumb.jpgpost-66824-0-78805300-1576015052_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhá zásadni votazka, je to fakt jejich strojek, nebo je to postaveny a doladeny na tom Soprodu?

Perrelet píše, že je to inhouse, ale po hlubším přezkoumání je jasný, že je to postavený na Soprodu. Čili inhouse z jejich (Festina) fabriky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perrelet jsou super, občas se mi zasteskne po tom jejich hučení roztočené turbíny..

Takové barevně nekontrastní provedení lopatek turbíny může být zajímavé.

Byl jsi jeden z těch, kteří mě rozhodli ke koupi :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsi jeden z těch, kteří mě rozhodli ke koupi :-)

 

To mě těší.

Pro ty, kteří je nezažili na živo: nejlepší není to, že se točí jako blázen, ale to, že se turbína v určitém okamžiku bez zjevného důvodu zastaví a začne se točit na opačnou stranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou zajímavý. At´ dělají radost!:-)

Děkuji za přání a vítej mezi námi!

U hudebníků je prý synonymem slova zajímavé slovo nehezké. Snad je to tedy myšleno nehudebně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímé ve smyslu budu je dál bedlivě sledovat! :-) Až si je někdy dám na ruku, že, tak vím jak to dopadne. A toho se děsím. Gratuluju!

Pulicare, Pulicare, do roka a do dne! Nemohu se ubránit myšlence, že za to můžeš a tudíž Ti výše popsané obavy z celého chronem infinikovaného srdce přeji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Děkuji za přání a vítej mezi námi!

U hudebníků je prý synonymem slova zajímavé slovo nehezké. Snad je to tedy myšleno nehudebně :-)

 

Turbínka je neuvěřitelně fascinující, od první chvíle, co jsem jí viděl naživo, jsem stále fascinován!

Ad terminus technikus "zajímavé": jednou o víkendu jsem doma uvařil nějakou hodnotnou krmi a žena prohlásila, že je to "...taková zajímavá chuť..." - a od té doby se mé kuchařské pokusy vždy měří mírou zajímavosti pro její chuťové buňky :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...