Přejít na obsah

PERRELET TURBINE 1047/9


Doporučené příspěvky

Turbínka je neuvěřitelně fascinující, od první chvíle, co jsem jí viděl naživo, jsem stále fascinován!

Ad terminus technikus "zajímavé": jednou o víkendu jsem doma uvařil nějakou hodnotnou krmi a žena prohlásila, že je to "...taková zajímavá chuť..." - a od té doby se mé kuchařské pokusy vždy měří mírou zajímavosti pro její chuťové buňky :furious:

Záleží na tom, co tím slovem opravdu myslela :-) Ony ženy mají jiné chutě, než muži. Alespoň u nás to tak je. "Zajímavé" také je, že nejsou žádné šéfkuchařky :-) Tenkej led, vím, ale říkám si, že tady mi to snad projde :-) Vítej v klubu!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za přivítání, v takto vybrané společnosti si připadám značně nicotně. Ale i po padesátce se snad dá vstoupit do nových vod a rozšířit si tak dosud zanedbané, velice "zajímavé" obory :eek: (myslím tím tikavý svět a vše, co s ním souvisí) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za přivítání, v takto vybrané společnosti si připadám značně nicotně. Ale i po padesátce se snad dá vstoupit do nových vod a rozšířit si tak dosud zanedbané, velice "zajímavé" obory :eek: (myslím tím tikavý svět a vše, co s ním souvisí) ...

Když jsem sem přišel, a není tomu dávno, líbilo se mi, že se nade mnou nikdo nepovyšoval. A to jsem se jednou prodávajícího ptal, co je to guma u hodinek a podobný špíčky. I proto jsem pořád tady a jsem tu moc rád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...