Přejít na obsah

Prosba o názor


Doporučené příspěvky

Docela se trefila-já bych si nestihl vybrat tak, aby to leželo pod stromkem. Zacal jsem to tu sledovat s tím, že se něco dozvím a pak vyberu. Jenže sem víc a víc nevěděl. Už jsem byl rozhodnut koupit i něco z "druhé" ruky, ale to mi zatrhla s tím, že chce aby dárek od ní byl nový. Pak až si něco naskudlim tak si můžu koupit co budu chtít. Protože jsem z toho byl jelen, rozhodla to vzít do svých rukou.

Věděla toto: automaty, na nošení, ne do trezoru, ne potápky, něco co půjde i ke košili, ne černý cifr, swiss made velký plus, průhledné dýnko taky plus...

No a další věc je ta, že si budu moct koupit i další, protože jste mě tu pěkně nakazili.

 

 

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta nákaza není výhoda. Zmiz dokud je čas :-)

 

Hodinky za tyhle peníze s etou a safírem jsou v pohodě. Tedy pokud se Ti líbí. Ke košili ale úplně nesedí.

Osobně bych švýcarské hodinky v této cenovce nekupoval. Spíš bych pokukoval po Seiko nebo Orient. Limitku bych vůbec neřešil.

 

https://www.helveti.cz/seiko-srpb41j1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové... Já bych rád ctěného zakladatele vlákna upozornil, že každá další rada už je jen dalším kamenem na jeho cestě do záhuby...

 

Jinými slovy, za nás nemocné: Jak pravil Vareka, ušetřená zlatka je jen lákadlem (něco jako když Ti v Las Vegas automat vysype jackpot). Utíkej, dokud je čas.

Do 10 let máš na ruce Rolexky, a nebudeš vědět, jak se to, kurva, stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám pocit, že už je vše ztraceno. Dnes jsem vyhrabal přímky po dědovi... Budou potřebovat nějaký servis, ale už budu mít něco na střídání :-)

 

Tak se posaď tady v čekárně, dej si prášeček - a lékař se Ti bude brzy věnovat.

Vítej ve světě ztracenejch. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozná se nákaza chronobundusu tím, že už jsem je přes zákaz dal na ruku a "vyvenčil" je? Navíc mám objednaný jiný řemen, nato a vystežejkovač. Jo a primky po dědovi ponesu po novém roce k nějakému hodináři.

A pomalu začínám sestavovat wišlist...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se za takové rozhodně nestyděl. Strojek v pohodě, safír, jestli ti sedí barevná kombinace a necítíš nějaký důvod, který by tě odradil, proč ne... S přihlédnutím na to, co věděla o požadavcích, myslím, že vybrala dost dobře... (=neřešit, nosit!!!)

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...