Přejít na obsah

Seiko SPB083J1 Great Blue Hole


Doporučené příspěvky

Poslední přírůstek(a letos už určitě i poslední) a naprostá nádhera. Nemůžu od nich odtrhnout oči, manželka už začíná žárlit :D Pořízeno zde na fóru. Perfektní zpracování (až na šroubovací korunku, která jde celkem ztuha). Diashield funguje a škrábance zatím žádné a to i přesto, že jsem již 3. majitel(rok starý kus). Ode mě se už ale do světa nepodívají. Za mě rozhodně "keeper"

 

post-67983-0-17916200-1576413307_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne sú gratulujem tiež som nad nimi rozmýšľal žeby som si ich znova zadovážil nosil som SPB079J1 :) to púzdro je fakt parádne

pohodlne na nosili len ma troška odrádzala časom ta hodinová a sekundová ručka  preto som ich pustil do sveta.

Inak LUMI je pri tejto modelovej rade perfektná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji lidi. Jsem z nich zatím fakt na větvi a sedí mi po všech stránkách. Ručky mě na fotkách trochu odrazovaly, ale naživo to není tak zlé. Mě se líbí. Ale jako se vším, je to otázka vkusu :) A pokud mě přece jen začnou srát, tak jsem někde viděl mod s handsetem z MM300, což vypadá hodně cool. Jediné co bych jim vytknul je, že tah je extrémně rychle zapatlaný a jde to na něm vidět. Nevím, jestli je to tou povrchovkou, ale musel jsem to dát na NATO :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Parádní. Váhal jsem mezi černou klasikou a těmahle, nakonec to vyhrála matná černá, u který nejsou vidět černý části ruček, což mě baví. Ale často zpytuju svědomí, jestli jsem neměl vzít tyhle GBH. Těší mě, že nejsem sám, kdo si všimnul tý zapatlávací vlastnosti diashieldu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...