Přejít na obsah

Pracanty


Doporučené příspěvky

Ahoj vsichni, potrebuju radu ohledne hodinek do prace, pracuju rukama, jsem remeslnik a potrebuju neco, co by vydrzelo mou zatez. Preferuju citizen, orient, pripadne seiko. Pouzdro a tah nerezova ocel, sklo minimalne safir :D , styl spis potapkovy....ne moc drahy (tech uz jsem znicil dost) sem tam se tady objevi nejake petky, bohuzel bez safiru, cifr idealne modry (neni podminkou) cenovka do 4k, automaty. Casio g shock jsem uz mel na zdejsi radu taky, ale jelikoz je to plast, nejdou ani prebrousit atd. Zkuste neco nabidnout, budu vam vdecny.

 

Redmi Note 7 By Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslel jsem nove, treba i bazarovky. kamasu jsou fajn, ale bal bych se o tu lunetu...za chvili by byla sedrena...potreboval bych nejakou odolnou nejlepe pancerovou :D je mi jasne ze za tu cenu nesezenu nic zavratneho, mozna kouknu po nejakych petkach a vymenim mineral za safir ..

 

Redmi Note 7 By Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim padla volba na tyhle petky....

https://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-sports-89/seiko-5-automatic-21-jewel-snk381-snk381k1-snk381k-mens-watch-4336.html

nemaj lunetu, takze nehrozi zniceni dalsiho Elementu, a kdyz se rozbijou, taky me to nepolozi...opravdu mam strach nosit drazsi kousky, jsem nicitel :D

 

Redmi Note 7 By Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší rozměr je pro pracanty dobrá volba, ale trochu bych se bál WR30.

 

Co třeba tyhle https://www.creationwatches.com/products/seiko-mens-208/seiko-5-sports-snzg15-snzg15k1-snzg15k-automatic-mens-watch-2736.html

 

Jsou sice trochu větší, ale WR100, matné pouzdro a slušná lumi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsem myslim videl na bazaru....taky za hubicku... :) nicmene gmt cifr me moc nebere...a jedine kovovy tah... IMHO tech matnych hodinek s kovotahem moc neni...

 

Redmi Note 7 By Tapatalk

Upraveno uživatelem ufonislav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...