Přejít na obsah

první automaty, potápky?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrý deň,

 

chcel by som taktiež poprosiť o radu skúsených.

 

Chcel by som prvé "poriadne" hodinky a páčia sa mi práve potápačské, príde mi, že ich nie je hriech nosiť ani k poloformálnemu oblečeniu do práce.

 

Po tom čo som tu prečítal, je mi už jasné, že by to mali byť automaty. Mojím problémom je ale malé zápästie (16cm obvod). Z toho čo som pozeral tak som našiel Hamilton Khaki Scuba Auto a Orient Mako III. Myslíte si že by ešte vyzerali prijateľne na mojom zápästí resp. viete poradiť nejakú alternatívu? Rozpočet je do ceny tých Hamiltonov (700 eur resp 19.000 CZK).

 

Ďalšia dilema je materiál náramku - oceľ vs guma, prípadne či si to vymeniť za textil. Koža mi k nim nejde, hoci ju mám vo všeobecnosti rád.

 

Ďakujem za každú odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň,

 

chcel by som taktiež poprosiť o radu skúsených.

 

Chcel by som prvé "poriadne" hodinky a páčia sa mi práve potápačské, príde mi, že ich nie je hriech nosiť ani k poloformálnemu oblečeniu do práce.

 

Po tom čo som tu prečítal, je mi už jasné, že by to mali byť automaty. Mojím problémom je ale malé zápästie (16cm obvod). Z toho čo som pozeral tak som našiel Hamilton Khaki Scuba Auto a Orient Mako III. Myslíte si že by ešte vyzerali prijateľne na mojom zápästí resp. viete poradiť nejakú alternatívu? Rozpočet je do ceny tých Hamiltonov (700 eur resp 19.000 CZK).

 

Ďalšia dilema je materiál náramku - oceľ vs guma, prípadne či si to vymeniť za textil. Koža mi k nim nejde, hoci ju mám vo všeobecnosti rád.

 

Ďakujem za každú odpoveď.

 

nejlepší bude se jít mrknout na živo. Většina fotek na netu zkresluje a v reálu bývají hodinky mnohem krásnější.

 

Co se týče velikosti, také záleží na lug-to-lug, tedy jak daleko jsou od sebe stěžejky. Mě se totiž několikrát stalo že hodinky 42mm mi byly velké protože L2L bylo např. 48mm. Ale to záleží také na tvaru zápěstí :) Takže i to je důvod jet někam zkoušet.

 

No a za třetí.

Krásné jsou Certina Action DS Driver, ale ty bys měl trochu přes rozpočet a nebo bych vybíral již tradičně ve vodách Seika. například mini želvy Seiko SRPC39K1. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj,

 

píší po delší době. Zatím jsem nic nekoupil.

Aktuálně se mě v prodejích tady líbí Citizen Promaster BN0198-56H.

Jen je to eco-drive a ne automat..... škoda.

Jedny eco-drive (nefunkční) mám. Nenosil jsem je a neměl na sluníčku.

 

Jaký mate názor na ty Citizeny?

Nedělají je taky v automatu?

 

Pěkný víkend všem!

 

PS.: pořad toto fórum miluji a žena nenávidí

post-69034-0-26446900-1580496919_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké, na timestore za rozumné peníze. Mám odtud na stejném strojku super-titanové a spokojenost,

Eco-drive jinde na fóru chválí jako držák, lepší než jiné systémy dobíjené světlem...

timestore? Je tam nemůžu najít :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň,

 

chcel by som taktiež poprosiť o radu skúsených.

 

Chcel by som prvé "poriadne" hodinky a páčia sa mi práve potápačské, príde mi, že ich nie je hriech nosiť ani k poloformálnemu oblečeniu do práce.

 

Po tom čo som tu prečítal, je mi už jasné, že by to mali byť automaty. Mojím problémom je ale malé zápästie (16cm obvod). Z toho čo som pozeral tak som našiel Hamilton Khaki Scuba Auto a Orient Mako III. Myslíte si že by ešte vyzerali prijateľne na mojom zápästí resp. viete poradiť nejakú alternatívu? Rozpočet je do ceny tých Hamiltonov (700 eur resp 19.000 CZK).

 

Ďalšia dilema je materiál náramku - oceľ vs guma, prípadne či si to vymeniť za textil. Koža mi k nim nejde, hoci ju mám vo všeobecnosti rád.

 

Ďakujem za každú odpoveď.

 

V tvojom prípade by som počkal na akciu u Warda na C60 mk3 či už v 38mm alebo 40mm verzii. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ti doporučil Seiko SRP637. Potápky v automatu. Za rozumnou cenu zjistíš jestli chceš nosit větší hodinky a vyhovuje ti automat. Můžeš si pohrát s řemenama a různými tahy (což tě stejně nemine).

Když ti nebudou vyhovovat tak je zase prodáš.

Začal jsem taky tak a můžu doporučit. Pořád je mám a i po 3 letech mě baví.6d04f4ee6df0bac6e5e058f91cd629e5.jpg

 

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

píší po delší době. Zatím jsem nic nekoupil.

Aktuálně se mě v prodejích tady líbí Citizen Promaster BN0198-56H.

Jen je to eco-drive a ne automat..... škoda.

Jedny eco-drive (nefunkční) mám. Nenosil jsem je a neměl na sluníčku.

 

Jaký mate názor na ty Citizeny?

Nedělají je taky v automatu?

 

Pěkný víkend všem!

 

PS.: pořad toto fórum miluji a žena nenávidí

Eco drive pokud nefunguje dobíjení tak bych zkusil nechat vyměnit baterii. A mělo by to být cajk.

 

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že už tě někdo varoval, ale pro jistotu.

Stejně dopadneš minimálně takto:

197b05d586ec71e67fc6d694a1579b03.jpg

 

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Ahoj. Mno. Toho jsem si asi vědom :)))

Kde kupuješ tahy a gumy?

Ali? (Snad jsem tím neurazil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co něco od Alpiny

 

https://www.helveti.cz/alpina-seastrong-horological-smartwatch-al-282lnn4v6

 

nejsou to úplně automaty....ale myslím, že jsou super....

 

nebo černé variantě 

https://www.helveti.cz/alpina-seastrong-horological-smartwatch-al-282lbb4v6

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timestore - a jo, tam má BN0190-82E černé a BN0191-80L tmavomodré,  obě na tahu ocelovém
a BN0190-15E na gumě

a v akci BN0193-17E černé na gumě se zlatavým pouzdrem

 

Na Timestore mají ne úplně dobře vyhledávání, některé nejsou dobře otagované a systém ti je při filtraci neukáže,

proto dávám všechny a listuju si (rád ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...