Přejít na obsah

martar

Doporučené příspěvky

Mně ne a ne ztvrdnout (Crafter si víc než před rokem vylez na MM300 a už neslez).

Materiálově jsou Craftery podle mě slušnej lepší standard no a hororový historky koneckonců existujou i o slavné rolexácké gumě B. Prostě bych se toho nebál.

Ten komentář o riziku "zvedání" hodinek trochu chápu, ale milerád se s tím případně smířím.

Já se ji půjdu pokusit sehnat přes Koscom, warum nicht.

 

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pár fotek po týdnu, co dorazily. :)  Po letech, kdy jsem měl možnost vyzkoušet všechno možné jsem s jejich zpracováním i celkovým "duchem" hodinek spokojen. Nevadí mi ani plechová spona, která jistě není tak dokonalá jako jsem byl zvyklý u jiných značek...prostě jí beru jako za časů plechových spon Rolex bez mikroregulace. Tenkrát byl svět ještě v pořádku, mám s tím spojené jen samé pozitivní emoce a tudíž to ani v dnešní době neberu jako nějakou zásadní vadu. Tah sedí na ruce dokonale, dílky netahají za chlupy, jako u spousty o hodně dražších tahů :) :) :) . Všechno už tu o nich bylo napsáno, tak nebudu zbytečně plevelit. Za mě - super hodinky!

IMG_8238.jpg

IMG_8264.jpg

IMG_8222.jpg

IMG_8251.jpg

IMG_8223.jpg

IMG_8246.jpg

Upraveno uživatelem romulada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádherný hodinky, Romulado. Tohle byly spolu s obyč. černými moje finalistky. Doteď si někdy říkám, jestli jsem neměl vzit radši Graeat Blue Hole... černých hodinek mám dost jiných :) budu moc rád, když sem budeš přidávat fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Nádherný hodinky, Romulado. Tohle byly spolu s obyč. černými moje finalistky. Doteď si někdy říkám, jestli jsem neměl vzit radši Graeat Blue Hole... černých hodinek mám dost jiných :) budu moc rád, když sem budeš přidávat fotky.

Taky jsem měl v hledáčku černej cifr, ale pak kvůli stejným důvodům jako popisuješ vyhrál modrej. Tedy - já už mám černý jen jedny, ale v minulosti jsem se jich nabažil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem projel seznam svých bývalích hodinek s filtrem SEIKO a DIVER..
Určitě bych tam našel oblíbenější.

Seiko Monster Orange SKX781
Seiko Black Samurai SNM011K1
Seiko Diver SBCM023
Seiko White Samurai SNM009K    
Seiko Black Samurai SNM011K1    
Seiko Black Sumo SBDC001
Seiko Diver SBCM023
Seiko Stargate SKZ325K
Seiko Black Samurai SNM011K1
Seiko Black Sumo SBDC001
Seiko Black Monster SKX779
Seiko Tuna SBDN007
Seiko Darth Tuna SBBN013
Seiko SKX007
Seiko Darth Tuna SBBN013
Seiko MM300 SBDX001
Seiko MM300 SBDX001
Seiko Blue Sumo SBDC033J
Seiko New Blue Samurai SRPB049K1
Seiko MM300 SBDX001
Seiko SPB051
Grand Seiko SBGX117
Seiko SKX013
Seiko baby Turtle black SRPC35
Seiko MM300 SBDX017
Seiko MM300 SBDX001
Seiko SRPC93K1
Seiko MM300 SBDX001
Seiko SPB077


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidim, ze MM300 jsi mel uz nekolik. Ja bohuzel ani jedny. Tak nemohu posoudit. Na mych pocitech to ovsem stale nic nemeni👍. Za me bomba, asi taky proto, ze si je dokazu poradne uzit. Uz jsem to psal Martarovi, o Pelagosy, Bondovky se vice bojim. Asi kvuli prachum co to stalo. To je mozna i zajimava uvaha. Ale jsme zpet u pomer cena vykon.. a to nema nic spolecneho s radosti z hodinek. A tady tu radost proste mam. Jo laska to je.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ty velky tristovky proste musim vyzkouset:lol2:
Kamos je mel taky dvakrat nebo trikrat a taky je vzdy prodal. Ptal jsme se ho, pro Boha proc jsi to udelal? Odpovedel mi - protoze jsem kokot:lol2:. Musim je aspon vyzkouset na ruce a uvidim. Kdyz ja mam ted uz zase blbec u AD digitalky :)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Definice šilenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky." Albert Einstein   ( 6x třikila :D )

 @Postal80 Tak to závidím s tou sponou :) Evidentně zafungoval jak příběh od Romulady o plechových sponách Rolex v době, kdy byl svět ještě v pořádku, tak fakt, že hodinky s origo sponou denně nosíš a zvykáš si. Někdo tu psal, proč Seiko na spony zvysoka prdí - tady je odpověď. Ochota kupců snížit svoje standardy :)

Koukám, že jsem rano asi vstal levou nohou - pardon. Zitra zkusím natočit video s Crafterem CB13, ať tu jenom nerejpu. Pokusim se předvést tu měkkost gumy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, martar napsal:

"Definice šilenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky." Albert Einstein   ( 6x třikila :D )

 @Postal80 Tak to závidím s tou sponou :) Evidentně zafungoval jak příběh od Romulady o plechových sponách Rolex v době, kdy byl svět ještě v pořádku, tak fakt, že hodinky s origo sponou denně nosíš a zvykáš si. Někdo tu psal, proč Seiko na spony zvysoka prdí - tady je odpověď. Ochota kupců snížit svoje standardy :)

Koukám, že jsem rano asi vstal levou nohou - pardon. Zitra zkusím natočit video s Crafterem CB13, ať tu jenom nerejpu. Pokusim se předvést tu měkkost gumy.

Ale dyt jo.. ochota kupcu snizit svoje standardy a upustit na svych narocich. Svata pravda, kazdy den ra ruce a clovek si holt zvyka..:lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...